Роман Ектора Хіменеса-Браво і Тетяни Стрєбкової: чи забув запальний колумбієць закохану у нього білявку?

Які зараз відносини у Ектора та білявки Тетяни, яка підкорила своїм кокетством всю країну.

Досі невідомо, чи був роман Ектора Хіменеса-Браво та Тетяни Стрєбкової піаром. Або ж це був все таки незапланований та бурхливий роман. Їхня зустріч стала знаковою для телепередачі “МастерШеф”, адже навіть зараз глядачі пам’ятають пустотливу Тетяну, яка пускала бісиків колумбійському красеню. Після цього у Ектора було безліч жінок і деякі навіть змусили думати його про шлюб. Втім, ні Керолайн, ні Анна не змогли дійти до алтаря під руку з Ектором, і він досі залишається самотнім.

Які зараз стосунки між Тетяною та Ектором?

Ектор Хіменес-Браво та Таня Стрєбкова

Роман між молодими людьми продовжувався доволі недовго. Колумбієць та білявка відвідали ряд заходів, а потім зникли з-під прицілу об’єктивів журналістів. Згодом з’ясувалося, що стосунки в них не склалися, хоча Таня дуже старалася.

Навіть коли вони були разом і працювали на камеру, відчувалося, що обидва ніяковіють. Після розриву Тетяна та Ектор зустрілися в одному з випусків його шоу, але шеф-кухар був невблаганний і поставив дуже низькі бали Тетяні, без пояснень та виправдовуванням, що каже про відсутність в них стосунків взагалі.

Ектор Хіменес-Браво і Тетяна Стрєбкова. Фото взято на просторах мережі.

Згодом стало відомо, що пара дійсно не спілкується. Велике питання, чи вітаються вони, зустрівшись на вулиці. Зараз Тетяна живе життям світської левиці, а Ектор продовжує працювати не покладаючи рук. Їхній тандем хоч і був вибуховий, але, на превеликий жаль, не мав у собі нічого по своїй суті.  Залишається лише сподіватися, що між ними не залишилося  ніяких претензій та не було конфліктних ситуацій.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини