Роман Ектора Хіменеса-Браво і Тетяни Стрєбкової: чи забув запальний колумбієць закохану у нього білявку?

Які зараз відносини у Ектора та білявки Тетяни, яка підкорила своїм кокетством всю країну.

Досі невідомо, чи був роман Ектора Хіменеса-Браво та Тетяни Стрєбкової піаром. Або ж це був все таки незапланований та бурхливий роман. Їхня зустріч стала знаковою для телепередачі “МастерШеф”, адже навіть зараз глядачі пам’ятають пустотливу Тетяну, яка пускала бісиків колумбійському красеню. Після цього у Ектора було безліч жінок і деякі навіть змусили думати його про шлюб. Втім, ні Керолайн, ні Анна не змогли дійти до алтаря під руку з Ектором, і він досі залишається самотнім.

Які зараз стосунки між Тетяною та Ектором?

Ектор Хіменес-Браво та Таня Стрєбкова

Роман між молодими людьми продовжувався доволі недовго. Колумбієць та білявка відвідали ряд заходів, а потім зникли з-під прицілу об’єктивів журналістів. Згодом з’ясувалося, що стосунки в них не склалися, хоча Таня дуже старалася.

Навіть коли вони були разом і працювали на камеру, відчувалося, що обидва ніяковіють. Після розриву Тетяна та Ектор зустрілися в одному з випусків його шоу, але шеф-кухар був невблаганний і поставив дуже низькі бали Тетяні, без пояснень та виправдовуванням, що каже про відсутність в них стосунків взагалі.

Ектор Хіменес-Браво і Тетяна Стрєбкова. Фото взято на просторах мережі.

Згодом стало відомо, що пара дійсно не спілкується. Велике питання, чи вітаються вони, зустрівшись на вулиці. Зараз Тетяна живе життям світської левиці, а Ектор продовжує працювати не покладаючи рук. Їхній тандем хоч і був вибуховий, але, на превеликий жаль, не мав у собі нічого по своїй суті.  Залишається лише сподіватися, що між ними не залишилося  ніяких претензій та не було конфліктних ситуацій.

Поділіться статтею

Олександр Еллерт та Ксенія Мішина

Без Мішиної поруч не сумує: Еллерт після розставання з Холостячкою показав дівчину, яка будить його вранці

0
Переможець романтичного реаліті-шоу "Холостячка" Олександр Еллерт після розставання з Ксенією Мішиною показав, хто тепер будить його вранці.
Архангел Гавриїл

Свято 26 липня 2021 року: церква вшановує пам’ять архангела Гавриїла – права рука Бога, яка несе нам звістку

Архангел Гавриїл є однією з найбільш важливих постатей. Він - несе звістки від Господа та допомагає йому.

Популярне

Останні новини