Інша сторона особистості Наталії Мосейчук: у чому публічно звинуватили зірку плюсів? “Ви брешете!”

Наталія Мосейчук — серйозний журналіст, який не просто повідомляє новини з телеекранів, а виражає свою позицію.

Ведуча новин і ток-шоу “Право на владу” Наталія Мосейчук посперечалася з гостею своєї передачі під час прямого ефіру.

Суть конфлікту

Наталія Мосейчук
Наталія Мосейчук

Ірина Геращенко заявила, що журналісти “1 + 1” нібито не висвітлюють інформацію про військовослужбовців. А потім запропонувала перерахувати 25% зарплат всіх співробітників каналу “1 + 1” за місяць на закупівлю квартир їм. Мосейчук нагадала гості, що випуски новин на “1 + 1” завжди починаються з інформації про ситуацію на Сході.

“Те, що ви зараз пропонуєте, і те, на чому ви спекулюєте, це називається скотство”, — сказала Наталія Мосейчук.

Наталія Мосейчук
Наталія Мосейчук

Згодом Мосейчук у відповідь на різноманітні звинувачення у непрофесійності звинуватила гостю студії у брехні.

“Ірино, мені завжди роблять зауваження, коли я говорю гострі речі. І коли я кажу слово “брешете” … Мені дуже часто роблять зауваження за слово “брешете”. Але в даному випадку ви навіть не обманюєте, Ірина, ви брешете. Нам не потрібна ваша похвала, – заявила Наталя Мосейчук.

Нагадуємо, що не так давно Наталя Мосейчук розповідала про те, що не спілкується з колегами по програмі новин. Справа в тому, що для телеведучої необхідно зберігати субординацію з іншими журналістами, щоб оберігати свої особисті межі.

Наталя запевнила, що знаходиться у хороших відносинах з кожною з колег, але знаходиться на відстані з ними, щоб вшанувати їх талант, і не псувати у майбутньому стосунки. Свою позицію вона пояснює саме професійністю та повагою до оточуючих. Таку позицію Наталі поважають і інші. Втім, як виявилося, якщо йти проти телеведучою, вона вміло дає відсіч.

Схожі статті

Софія Ротару розповіла про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію: “Який же він”

Софія Ротару розповіла правду про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію. Руслан Євдокименко являється єдиним спадкоємцем легенди української естради.