Ірина Федишин вийде заміж вдруге: що відомо про нареченого, який розщедриться на весілля на Мальдівах

Відома українська співачка Ірина Федишин готується вийти заміж вдруге. Зірка обіцяє влаштувати не просто сімейне весілля, а дуже велике і пишне торжество.

Біляву виконавицю Ірину Федишин називають Примадонною Галичини і золотим голосом України. Слухачі її обожнюють і з нетерпінням чекають у кожному куточку країни, тому її гастрольний графік завжди розписаний далеко вперед. Навіть у такі непрості карантинні часи. На естрадний олімп вона прорвалася стрімко, але живе героїня статті не тільки кар’єрою.

У 2006 році Федишин вийшла заміж за продюсера Віталія Човника, який просуває дружину на сцені. Весілля закохані відзначали з розмахом, на урочистостях були присутні більше сотні гостей.

Весілля Ірини Федишин і Віталія Човника
Весілля Ірини Федишин і Віталія Човника
Весілля Ірини Федишин і Віталія Човника
Весілля Ірини Федишин і Віталія Човника

Пара разом досягла успіхів, в тому числі і фінансових, адже коли вони тільки зустрілися, то похвалитися матеріальним благополуччям не могли. У численних інтерв’ю знаменитість зізнається – вона ревнива, тому вдячна долі за можливість працювати разом з коханим. Втім, він і сам не дає приводів засумніватися у вірності.

Ірина з Віталієм виховують двох синів – десятирічного Юрія і п’ятирічного Олега, в цьому році молодшому виповниться 6. А зовсім скоро Федишин та Човник відсвяткують 15 років подружнього життя, з нагоди чого вони вирішили втілити давню мрію в життя та влаштувати грандіозне свято на Мальдівах. Ось що співачка розповіла про це Каті Осадчій в програмі “Світське життя“:

“Ми готуємо сюрприз. Це не просто таке весілля буде сімейно-родинне, а це буде таке дуже велике весілля”.

Ірина Федишин з чоловіком та синами
Ірина Федишин з чоловіком та синами

Що стосується весільної сукні, то його зірка поки не придбала, але вже придивляється.

Схожі статті

Софія Ротару розповіла про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію: “Який же він”

Софія Ротару розповіла правду про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію. Руслан Євдокименко являється єдиним спадкоємцем легенди української естради.