Чому коханий Наталії Могилевської не захотів жити з нею під одним дахом та виселив її в окреме приміщення?

Біографія Наталі Могилевської налічує безліч прихильників і коханців. Але один зміг зумів відрізнитися.

У 2006 році співачка закрутила бурхливий роман з бізнесменом Єгором Долиніним, який тривав більше трьох років. Їхні стосунки були романтичними та дуже цікавими для спостереження. Уже тоді обидва були доволі досвідченими і мали можливість не повторювати колишніх помилок.

Стала співжителькою та мачухою для доньок коханого

Наталя Могилевська Єгор Долинін

У світській спільноті подейкували про швидке весілля Наталії та Єгора, але пара не поспішала. І Наталя, і Єгор вже скуштували сімейного життя і були розведені, а тому оформляти стосунки в РАГСі не прагнули. Єгор виховував трьох дочок – Василину, Варвару і Вероніку, – з якими у Наташі склалися хороші відносини. Наташа навіть зняла в своєму кліпі “Відправила меседж” старшу дочку Єгора. Тоді ж вона говорила журналістам, що хоче стати мамою трьох дітей – чи то своїх народити, то чи Єгорових виховувати.

Не захотів жити разом

Наталя Могилевська і Єгор Долінін
Наталя Могилевська і Єгор Долінін

Потім стало відомо, що Єгор просто не захотів жити разом з Наталею через її кар’єру. Мовляв, постійні підготовки до концертів, костюмери, візажисти заважали йому жити. Через це співачці довелося з’їхати. А вже згодом пара знайшла рішення: вони оселилися у сусідніх квартирах. Увесь день Наталя знаходилася і вирішувала свої справи у власній квартирі, а ввечері поверталася до коханого та падчерок.

На превеликий жаль, у зіркової пари було безліч конфліктів та сварок, які поступово переросли у зради та розставання. Інсайдери подейкували, що пара почала з’являтися на вечірках у компанії інших людей. А потім з’ясувалося, що Наталя та Єгор вирішили розійтися.

Поділіться статтею

Анна Богдан і Михайло Заливако

Переможниця “Холостяка-11” Анна Богдан розкрила правду про стосунки з Михайлом Заливако: “Просто живемо”

0
Переможниця 11 сезону реаліті-шоу "Холостяк" Анна Богдан розповіла, як складаються її стосунки з Михайлом Заливако через кілька місяців разом.
Андрій Дикий та Лілія Ребрик

Андрій Дикий обережно прикрив живіт Лілії Ребрик з натяком на вагітність: готуються стати батьками втретє?

0
Відома українська акторка і телеведуча Лілія Ребрик разом з чоловіком Андрієм Диким спровокували нову хвилю чуток про вагітність.
Марічка Падалко

Марічка Падалко повідомила про омріяне поповнення в родині: “Відчуття, як дитину видають в пологовому”

0
Відома українська журналістка і телеведуча Марічка Падалко поділилася з шанувальниками великою радістю – поповненням в родині.
Леся Нікітюк

Незаміжня Леся Нікітюк вже невдоволена увагою чоловіків: “Ноги волохаті”. Чому не догодив залицяльник?

34-річна Леся Нікітюк не раз казала, що хоче стати сімейною жінкою. Та свій сильний незалежний характер ведуча не може стримати.

Популярне

Останні новини