(Фото) Як виглядають два сина Ірини Білик від різних чоловіків: хлопці, у яких нічого спільного, крім мами

Ірина Білик так і не змогла влаштувати

Ірина Білик є мамою двох прекрасних хлопчиків, які мають не тільки велику різницю у віці, але й у зовнішніх даних. Спадкоємці співачки виглядають так, наче нема ніякої генетичної спорідненості. Втім, це не так.

Гліб Оверчук

Ірина Білик, Гліб Оверчук та невістка співачки Аліса

Ірина Білик з батьком Гліба Оверчука Андрієм були одружені всього 4 роки. Хлопчик народився в 1999 році, через два роки пара розлучилася.
Після розлучення кар’єра Білик пішла в гору, а ось Андрію, який працював моделлю, домогтися слави не вийшло. Їхній спільний син Гліб пішов по стопах батьків. Хлопець захоплений музикою і роз’їжджає по світу зі своїм гуртом.

Гліб задумався про шлюб з Алісою ще в 2019 році. Тоді його любов жила в Лондоні, куди він постійно приїжджав е відвідувати з гастролей. Де сьогодні будують своє гніздечко закохані – невідомо. Сам Гліб хоч і пов’язав своє життя з моделінгом і естрадою, але не є медійною персоною.

Табріз Ахмадов

Ірина Білик і Табріз Ахмадов

Другий син співачки, Табріз Ахмадов народився у шлюбі з Русланом Ахмадовим, з яким співачка розійшлася декілька місяців тому. Ірині Білик не просто далося рішення про розлучення. Втім, вона пояснила, що більше не могла терпіти відмовки чоловіка, який не бачив її більше року і весь цей час надавав перевагу залишатися у Москві. Табріз, звісно, залишився з матерію.

Поділіться статтею

Ігор Кондратюк

Ігор Кондратюк показав себе в дитинстві: без окулярів шоумена не впізнає навіть Оксана Марченко

0
Відомий шоумен і продюсер Ігор Кондратюк зараз є однією з найбільш шанованих персон українського шоу-бізнесу. До успіху він йшов з самого дитинства.
Віктор Бронюк

Соліст гурту “ТІК” Віктор Бронюк показав свою дружину: харизмою підкорив справжню модельну красуню (ФОТО)

0
Соліст гурту "ТІК" Віктор Бронюк своєю харизмою завоював не тільки величезну популярність, а й серце неймовірною красуні.
Катерина Репяхова та Віктор Павлік

Катя Репяхова показала шикарну кімнату сина Віктора Павліка: розкішні меблі, біле дерево, панорама на Київ

Катерина Репяхова і Віктор Павлік 15 червня стали батьками чудового хлопчика Михайлика. Подивіться, як гарно облаштували кімнатку для немовляти.
Ірина Білик зі своїм чоловіком Асланом

Аслан Ахмадов подарував Ірині Білик букет польових квітів: без пафосу, проте від душі. Мріє повернути зірку?

Цього року стало відомо, що легендарна поп-діва Ірина Білик вирішила розлучитися з Асланом Ахмадовим.
Актори Вечірнього кварталу

Як виглядають дружини Євгена Кошового, Степана Казаніна, Валерія Жидкова та інших акторів “Кварталу” (ФОТО)

0
Актори студії "Квартал 95" вкрай рідко діляться з публікою подробицями особистого життя, але раз на рік і палиця стріляє.

Популярне

Останні новини