Камалія замилувала мережу світлиною з українського села: популяризує наші курорти замість закордонних пляжів

Співачка Камалія має статус найбагатшої зірки, але ніколи не упускає можливості відпочити на українських курортах.

Камалія, вона ж Наталія Шмаренкова, живе у справжньому палаці: позолота, розкішні меблі, мармур. Побудувала його співачка разом зі своїм коханим Мохаммадом Захуром.

Будинок Камалії та Захура
Будинок Камалії та Захура

Діти артистки відвідують елітну школу, а ще займаються недешевим кінним спортом. Разом із цим, Камалія дивує своєю любов’ю до українських курортів. Зірка, яка змінювала машини раз на рік, залюбки їздить у Карпати, а цього літа відправилася в українське село.

Камалія взимку відпочивала у Карпатах

Поїхала співачка у Чернігівську область. Місцина називається Олешня.

“Блакитні озера, Чернігівська обл. с. Олешня – продовжуємо милуватися красивою природою нашої рідної України”, – натхненно написала зірка.

Село Олешня є дуже цікавою місциною в Україні. Здавна ця земля належала козацькій еліті (ще з часів Івана Мазепи).

Околиці Олешні багаті на якісну глину, придатну для гончарства. Тому у 1895 році Чернігівське земство сприяло відкриттю у селі гончарної майстерні, у якій працювали понад 40 професійних гончарів. За радянської доби на базі майстерні з ручною працею було створене механізоване підприємство, яке виготовляло цеглу, черепицю і посуд.

Ще одна особливість села – тут феноменальна кількість носіїв прізвища Козбар.

Для Камалії, виявляється, цей міні-курорт викликає дуже ностальгійні почуття. Зірка тут відпочивала у дитинстві, а зараз з палатками їздить сюди вже зі своїми власними доньками.

 

Схожі статті

Софія Ротару розповіла про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію: “Який же він”

Софія Ротару розповіла правду про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію. Руслан Євдокименко являється єдиним спадкоємцем легенди української естради.