(Фото) Як виглядає майбутня невістка Наталії Сумської? Син-актор показав свою потенційну наречену

Наталія Сумська та Анатолій Хостікоєв окрім доньки мають дорослого сина. Хлопець показав свою обраницю.

В’ячеслав Хостікоєв – народився у творчій родині Наталії та Анатолія Хостікоєвих. Хлопець, якому виповнилося 25 років, вже навіть зіграв головну роль у популярній комедії “Скажене весілля”.

Не тільки у кар’єрі, а й в особистому житті зміг досягти успіху молодий чоловік. Виявляється, він вже має обраницю та живе з нею окремо від батьків.

В'ячеслав Хостікоєв
В’ячеслав Хостікоєв

З ким зустрічається В’ячеслав Хостікоєв?

Видний молодий чоловік не холостякує. Обраницю знайшов у кіноіндустрії. Дівчину звати Анастасія Рула. Вона акторка і свою популярність знайшла завдяки популярному молодіжному серіалу “Перші ластівки”. Відомо, що В’ячеслав та Анастасія вже навіть проживають разом, але як ставиться до дівчини сама Наталія Сумська – невідомо. Родина не говорить про особисте життя свого сина.

Джиммі Воха-Воха, Анастасія Рула та В’ячеслав Хостікоєв

Дівчина знімалася не тільки у серіалі, як акторка вона працює у театрі імені Івана Франка. У соціальних мережах представляється дуже скромно. В Інстаграмі у зірки молодіжної телеепопеї трохи більше, ніж 3 тисячі підписників і всього 16 фото.

Закінчила Анастасія театральний університет імені Карпенка-Карого. Дуже захоплюється дівчина спортом: вона вміє фехтувати, їздити верхи на конях, а ще знає пару іноземних мов. У “Перших ластівках” їй дісталася непроста роль. Акторці випало зіграти дівчину, яка виросла серед шахраїв та злодіїв. З роботою впоралася дуже добре.

 

Схожі статті