Колишній Наталі Могилевської Олександр Ягольник згадав, чому покинув співачку: “Я викинув каблучку в озеро”

На самому початку кар'єри у Наталії Могилевської були відносини з продюсером Олександром Ягольником, який повідав всій країні, чому вони розійшлися.

У дев’яностих Олександр Ягольник відкрив Україні нову зірку – молоду і талановиту співачку Наталію Могилевську. Подейкують, що чоловік спочатку закохався у виконавицю, а вже потім розгледів її талант. Та й сам він цього не заперечує і зізнається – відчув любов з першого погляду.

Пара разом писала пісні, будувала плани на майбутнє і навіть обзавелася спільним житлом. У програмі “ЖВЛ” Ягольник вперше розповів, що Наталю дуже любили і його батьки, сам же він не скупився на вчинки та зізнання в коханні:

“Якби треба було життя віддати, я б віддав життя, не задумуючись. Настільки я кохав”.

Олександр Ягольник і Наталія Могилевська
Олександр Ягольник і Наталія Могилевська

Великі гроші і слава до них прийшли після пісні “Ла-ла-ла”, а такі шалені успіхи надихнули Олександра на пропозицію руки і серця коханій. Втім, каблучку Могилевська так і не вдягла, тому що перед освідченням Ягольник завів розмову про гроші, яку вона сприйняла дуже гостро:

“Наталя сказала: “Ти ж мене любив і пісні писав, тому що ти мене любив?”. Я сказав: “Так”. “Ну а що ж ти питаєш про гроші?”. Я пішов від неї і викинув цю каблучку по дорозі додому в озеро”.

Олександр Ягольник у ЖВЛ
Олександр Ягольник у ЖВЛ

Так і закінчився цей бурхливий роман. Олександр заліковував рани роботою, хоча ще довгий час по тому сподівався, що вони з Наталею все-таки зійдуться і будуть разом. Продюсер навіть спеціально для співачки написав альбом, проте творчого контакту у них не сталося. Ніяких коментарів з приводу інтерв’ю Ягольника Могилевська теж не висловила.

Схожі статті