Злата Огнєвіч розповіла, як їй доводилося виживати у Києві: таргани, гуртожиток – непроста доля зірки

Неймовірно ніжна співачка розповіла, які складнощі були у її житті. Златі доводилося терпіти жахливі умови.

Злата Огнєвіч. Героїня цього матеріалу буквально “зробила себе сама”. Артистка пройшла складний шлях до того, як стала популярною. Одним з епізодів свого життя вона вирішила поділитися з підписниками.

Красуня Злата Огнєвіч
Красуня Злата Огнєвіч

Артистка не народилася у столиці у родині багатіїв. Їй довелося буквально підкорювати Київ. Зірка приїхала сюди, коли була зовсім молодою. Грошей було небагато і довелося жити у гуртожитку.

Надихнуло Злату на розповідь район, який проїздом минала співачка. Пощастило їй жити на Борщагівці. Не Троєщина, звісно, але теж не центр Києва. Борщагівка – це спальний район, який забудовували у радянські часи.

“Парочку слів про те, як ми жили в гуртожитку. У кімнаті нас було п’ять дівчат. При чому, місця для речей не було, було півтори шафи на всі зимові, літні, осінні та весняні речі. Це був просто кошмар, неможливо було знайти нічого. Був старий розвалений іржавий холодильник, де ми всі зберігали продукти й періодично під’їдають один у дружки. Ну і сама жесть – у гуртожитку жило дуже багато тарганів. Так, по мені ночами повзали таргани. Вони кішили всюди”, – зазначила артистка у сторіз в Інстаграмі.

Злата Огнєвіч

Та співачка зовсім не скаржиться, що їй довелося все це пережити. Навпаки, Злата відзначає, що такі умови, хоч і виглядали жахливо, але дуже мотивували її на нові звершення. Зазначимо, артистка представляла Україну на Євробаченні та цього року перемогла у шоу “Маска”.

Схожі статті

Софія Ротару розповіла про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію: “Який же він”

Софія Ротару розповіла правду про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію. Руслан Євдокименко являється єдиним спадкоємцем легенди української естради.