Яку пенсію отримує Михайло Поплавський? Співаючий ректор не приховує сум, завдяки яким веде елітне життя

Михайло Поплавський не став приховувати розміри своєї пенсії і розповів всю правду.

Михайло Поплавський по-справжньому активна та ділова людина з підприємницькою жилкою. Артист вміє поєднувати творчу сферу свого життя з бізнесом. Окрім того, що артист співає на сцені, він довгий час займав крісло ректора, поєднував це з політичною діяльністю, продюсерською і не забував вести доволі великий бізнес. Важко навіть уявити, як одна людина може встигати стільки всього.

Яку пенсію отримує Михайло Поплавський?

Михайло Поплавський та Катерина Осадча.

Нещодавно в інтерв’ю Катерині Осадчій у рамках програми “Світське життя” Михайло Поплавський розповів, що отримує пенсію у розмірі 17 тисяч гривень. Доволі велика сума для України. Втім, варто відмітити, що на усі забаганки співаючого ректора цих грошей звісно не вистачить. Чоловік підмітив, що в нього велика кількість бізнес-проектів і він має хороші доходи саме з них.

Не забули про невістку

Катерина Осадча згадала про те, що у Михайла є невістка, яка намагається пробитися до шоу-бізнесу. Телеведуча поцікавилася в артиста, чи не збирається він продюсувати родичку. На що Михайло відповів з запереченням. Мовляв, він їй не заважає, якщо хоче добиватися своїх цілей, нехай, але продюсувати він її не збирається.

Нагадуємо, що нещодавно ми розповідали, яким маєтком володіє співаючий ректор Михайло Поплавський. На величезній території знаходиться декілька будинків, спа, басейн, сад та безліч інших будівель. Михайло будинок не приховує, хизується ним і відчуває гордість. З ким саме зараз живе Поплавський невідомо. Так як на території декілька будівель, цілком можливо, що інші будинки займають син з невісткою, або дружина.

Схожі статті

Софія Ротару розповіла про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію: “Який же він”

Софія Ротару розповіла правду про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію. Руслан Євдокименко являється єдиним спадкоємцем легенди української естради.