Лідія Таран потрапила до лікарні: телеведуча записала звернення прямо з палати, у якому розповіла всі деталі

Лідія Таран повідомила про свою госпіталізацію з лікарняного ліжка.

Останнім часом Лідія Таран як ніколи активно використовує соціальні мережі. Можливо на це вплинули пандемія та карантин, а можливо телеведуча змінила свої пріоритети. Так, нещодавно підписники зірки навіть дізналися, що вона була госпіталізована.

Лідія Таран потрапила в лікарню

Нещодавно на особистій сторінці Лідії Таран в соціальній мережі Instagram з’явилися нові відеоролики, з яких стало відомо, що зірка програми новин знаходиться в одній із столичних лікарень. Що саме сталося зі здоров’ям телеведучої невідомо. Втім, Лідія зазначила, що відходить від наркозу. Про це каже й орфографія тележурналістки, яка як ніколи у житті була погана. Що каже про хворобливий стан зірки.

Скріншоти сторінки Лідії Таран, яка розповіла підписникам про свій стан з лікарняного ліжка.

“Довго думала, як провести сьогоднішній ранок, і вирішила провести його в клініці. По-перше, спиш довше, по-друге, наркоз стали дуже хороші. Відчуваю себе чудово. Класно втратила два кіло води, тепер нарешті можу випити кави” , – повідомила знаменитість.

Вже через декілька годин вона опинилася вдома у компанії своєї доньки від стосунків з Андрієм Доманським Василиною. Дівчина приїхала з походу, і зі слів зіркової матері, втратила багато зайвої ваги. Сама Лідія похизувалася тим, що лікарі нарешті дозволили їй пити кофе. Зірка побажала усім міцного здоров’я і насолоджувалася компанією доньки.

Нагадуємо, що Василина — позашлюбна дитина Андрія Думанського, який декілька років жив з Лідією Таран. Згодом телеведучий проміняв обраний цю на іншу жінку, з якою і побрався. Василина підтримує зв’язок з батьком, а ось Лідія з колишнім майже не бачиться.

Поділіться статтею

Ольга Фреймут

Хто був першим чоловіком Ольги Фреймут? Імпозантний іноземець, який вщент розбив їй серце та віру в любов

Від першого шлюбу у Ольги Фреймут є донька Злата Мітчел, але як її батько?
Катя Осадча та Юрій Горбунов

Як виглядає жінка, чий тривалий і міцний шлюб з Горбуновим знищила Катя Осадча: вагітність зірки змінила все

Катя Осадча стала новою сторінкою у житті Горбунова, назавжди закривши стару.
Ірина Горова та Потап

Колишня дружина Потапа Ірина Горова покинула Україну: забрала спільного сина та радісно мандрує Європою

Потап та його дружина Ірина Горова вже давно не живуть разом, але виховують спільну дитину. Зараз хлопець з мамою відправився закордон.

Популярне

Останні новини