Балерина Катерина Кухар зізналася в проблемах зі здоров’ям: важка хвороба наздогнала після народження дітей

Українська прима-балерина Катерина Кухар розповіла про проблеми зі здоров'ям, з якими вона стикнулася після народження дітей.

Катерина Кухар щаслива в шлюбі з прем’єром Національної опери Олександром Стояновим. Незважаючи на те, що разом вони вже більше 10 років, офіційними чоловіком і дружиною танцюристи стали у вересні 2019-го.

Катерина Кухар і Олександр Стоянов
Катерина Кухар і Олександр Стоянов

Балетна пара виховує двох дітей – сина Тимура і дочку Анастасію. Причому первістка суддя “Танців з зірками” народила не від Стоянова, а від іншого чоловіка, однак до моменту появи хлопчика на світ вони розійшлися. Якраз тоді Катерина і зустріла Олександра. З перших місяців життя він замінив малюкові рідного батька, а пізніше заявив, що хоче ще одну дитину. Так в їхній родині і з’явилася дочка.

Катерина Кухар і Олександр Стоянов з дітьми
Катерина Кухар і Олександр Стоянов з дітьми

Мало хто знає, що у Кухар могло б бути троє дітей, але на пізніх термінах вона втратила найпершу дитину – дівчинку. У неї не відкрилися легені. Після важкої втрати Катерина навіть хотіла покинути балет. До життя її повернула педагогиня, яка запропонувала їй зіграти роль Джульєтти.

Оскільки героїня нашої сьогоднішньої статті одночасно і балерина, і двічі мама, їй було важко приймати своє нове тіло після пологів. Через це зірка неодноразово стикалася з післяпологовою депресією:

“Ти в перший раз коли народжуєш, ти не розумієш, що буде з твоїм тілом потім. Ти дивишся в дзеркало, ти дивишся на те, що сталося з твоїм балетним тілом, ти не розумієш, чи зможеш ти повернути собі ту форму, яка в тебе була. А для наш зовнішній вигляд – це 50% успіху”.

Катерина Кухар у Світському житті
Катерина Кухар у Світському житті

Крім того, відновлювати фігуру Катерині доводилося в досить стислі терміни, оскільки якби вона не з’явилася на сцені всього через три місяці після пологів, на неї чекав би великий штраф.

Поділіться статтею

Влад Яма і Наталія Могилевська

“Найкраща пара”: Влад Яма не стримав своїх почуттів до Наталі Могилевської, які приховував роками

0
Відомий український хореограф Влад Яма публічно звернувся до поп-діви вітчизняної естради Наталії Могилевської, не стримуючи почуттів.
Олександр Педан та Ольга Фреймут

“Роман” Ольги Фреймут та Олександра Педана: що насправді було між зірками, окрім поцілунків і дивних натяків

Зо насправді відбувалося між партнерами по телепрограммі Олею Фреймут та Олександром Педаном?
Ксенія Мішина

Після розставання з Еллертом Ксенії Мішиній знадобилася допомога лікарів: “Нічого не можу робити”

0
Відома українська акторка і головна героїня першого сезону романтичного реаліті "Холостячка" Ксенія Мішина повідомила про чергову біду в своєму житті.
Анна Богдан і Михайло Заливако

Переможниця “Холостяка-11” Анна Богдан розкрила правду про стосунки з Михайлом Заливако: “Просто живемо”

0
Переможниця 11 сезону реаліті-шоу "Холостяк" Анна Богдан розповіла, як складаються її стосунки з Михайлом Заливако через кілька місяців разом.

Популярне

Останні новини