У МакSим гниють легені: що кажуть лікарі про стан співачки, яка вже майже місяць лежить у комі

Надії фанатів на щасливий фінал хвороби співачки тануть на очах.

В середині червня 38-річна співачка Макsим потрапила в лікарню з підозрою на коронавірус. Артистка була госпіталізована одразу після концерту, на якому вона виступала з температурою тіла 39 градусів. Згодом з’ясувалося, що частина її колективу була уражена коронавірусом.

Але тести співачки його не показали, проте було уражено 75% легких. Були виявлені антитіла до COVID-19. Артистку підключили до апарату штучної вентиляції легенів (ШВЛ), а потім і до ЕКМО (екстракорпоральна мембранна оксігенаціянасищенія крові – для насичення киснем при важкій гострій дихальної недостатності). Потім Макsим і зовсім занурили в медикаментозний сон.

Легені співачки гниють

МакSим
МакSим (Марина Амбросімова)

Повідомляється, що співачці МакSим різко стало гірше. Минулого тижня її стан почав потроху поліпшуватися, проте 11 липня аналізи показали у неї сильний гнійно-запальний процес в легенях, почався сепсис. Про це “Комсомольскій правді”розповіла подруга Макsим.

“Марина знову в критичному стані. Вона зараз знаходиться в медикаментозному сні, підключена до ШВЛ і ЕКМО. Лікарі зробили Марині свіже КТ і аналіз крові, обстеження показало, що в її легенях найсильніший гнійно-запальний процес. Судячи з усього, почався сепсис. Лікарі роблять все можливе, щоб полегшити її стан”, – повідомила приятелька співачки.

Варто відмітити, що під час візиту священника артистка навіть прийшла до тями, але, на превеликий жаль, за хорошими новинами послідували погані. На лікування зірки витрачаються великі гроші, а фанати підтримують співачку, як можуть.

Схожі статті

Софія Ротару розповіла про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію: “Який же він”

Софія Ротару розповіла правду про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію. Руслан Євдокименко являється єдиним спадкоємцем легенди української естради.