Джанабаєва поклала око на брата Валерія Меладзе? Сєдокова вказала на жінку, про яку пліткують в шоу-бізнесі

Анна Сєдокова вирішила змити з себе звинувачення преси.

Скандал, який розвернувся на початку весни через звинувачення музичного продюсера Констанин Меладзе в харассменті, не вщухає досі.

Якщо не Анна Сєдокова, то хто?

Анна Сєдокова
Анна Сєдокова

На цей раз масла у вогонь підлила колишня дружина брата композитора Ірина Меладзе. Вона заявила, що одна з колишніх солісток популярного гурту “ВІА Гра” влаштовувала на Костянтина “полювання” і всіляко домагалася добитися його уваги. При цьому, імені підступної спокусниці Ірина не розкрила, натякнувши лише на те, що сьогодні та – багатодітна мама.

Костянтин Меладзе
Костянтин Меладзе

З досить прозорого опису шанувальники зробили висновок, що колишня дружина Валерія Меладзе про 38-річну Анну Сєдокову. Мати трьох дітей була в складі групи в 2002-2004 роках.

Анна має іншу думку

Анна, почувши звинувачення Ірини, не дала себе в образу і в категоричній формі відповіла Меладзе.

“Я б попросила Ірину все ж назвати ім’я дівчини, так як, сподіваюся знехотя, вона все ж завдала удару і по моїм дітям, і по моїй родині. Я зараз не єдина колишня учасниця і багатодітна мати прекрасної групи “ВІА Гра”. Ви б погуглити перед тим, як згадувати моє ім’я в такій сумнівній історії”, – розповідає Анна.

За її словами, вона пішла з колективу дуже давно і намагалася не ворушити минуле і не згадувати тих, з ким працювала. Свої думки з приводу того періоду співачка виклала в автобіографічній книзі, правда, як з’ясувалося, все вона сказати не зважилася. Відомо, що іншою багатодітною учасницею гурту є Альбіна Джанабаєва. Якщо це так, то це пояснює, чому Ірина та Анна не наважуються назвати ім’я дівчини.

Поділіться статтею

Влад Яма і Наталія Могилевська

“Найкраща пара”: Влад Яма не стримав своїх почуттів до Наталі Могилевської, які приховував роками

0
Відомий український хореограф Влад Яма публічно звернувся до поп-діви вітчизняної естради Наталії Могилевської, не стримуючи почуттів.
Олександр Педан та Ольга Фреймут

“Роман” Ольги Фреймут та Олександра Педана: що насправді було між зірками, окрім поцілунків і дивних натяків

Зо насправді відбувалося між партнерами по телепрограммі Олею Фреймут та Олександром Педаном?
Ксенія Мішина

Після розставання з Еллертом Ксенії Мішиній знадобилася допомога лікарів: “Нічого не можу робити”

0
Відома українська акторка і головна героїня першого сезону романтичного реаліті "Холостячка" Ксенія Мішина повідомила про чергову біду в своєму житті.
Анна Богдан і Михайло Заливако

Переможниця “Холостяка-11” Анна Богдан розкрила правду про стосунки з Михайлом Заливако: “Просто живемо”

0
Переможниця 11 сезону реаліті-шоу "Холостяк" Анна Богдан розповіла, як складаються її стосунки з Михайлом Заливако через кілька місяців разом.

Популярне

Останні новини