У Даші Квіткової відійшли води, пологи вже почалися: “Мчимо на найголовнішу зустріч в житті”

Герої дев'ятого сезону "Холостяк" Микита Добринін і Даша Квіткова ось-ось стануть батьками. У Даші відійшли води.

Ця закохана пара стала першою, хто не просто продовжив відносини, але і побудував сім’ю поза проектом. Вже більше року Добринін і Квіткова одружені, а цієї зими подружжя повідомили про майбутнє поповнення в родині.

Микита Добринін та Даша Квіткова

Сьогодні, 13 липня, Даша народжує, про що вона повідомила на особистій сторінці в Інстаграм:

“У нас дуже пунктуальний хлопчик. Відійшли води, ми виїхали в пологовий будинок. Спроба номер два. Вдих і видих. Мчимо на найголовнішу зустріч в нашому житті (замітку робила вчора о 23:00 ночі, коли ми виїхали з дому)”, – написала майбутня матуся.

Зараз Квіткова знаходиться на 40 тижні вагітності, тому все йде за планом. Варто зазначити, що переможниця 9-го “Холостяка” є блогеркою, тому усіма подробицями життя дівчина залюбки ділиться зі своєю мільйонною аудиторією.

Ім’я свого первістка закохані поки що приховують, але не для того, щоб зробити з цього великий секрет, а тому що вони його ще не вибрали:

“У нас є 4 імені, які нам подобаються. Хочемо побачити нашого малюка, щоб точно визначитися з тим самим”, – відповіла Даша на запитання підписника.

Скріншот з Інстаграму Даші Квіткової
Скріншот з Інстаграму Даші Квіткової

Також у Квіткової поцікавилися, що вона робитиме з одягом для вагітних. Відповідь доволі інтригуюча:

“У мене особливо немає одягу для вагітних. Дві пари лосин та джинси залишу для наступної вагітності”.

Скріншот з Інстаграму Даші Квіткової
Скріншот з Інстаграму Даші Квіткової

До речі, якраз до появи першого спільного сина Добринін і Квіткова нарешті переїхали у власний будинок, де вони довгий час робили ремонт. За словами Даші, саме через ремонтні роботи останні тижні вагітності видалися стресовими.

Схожі статті

Софія Ротару розповіла про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію: “Який же він”

Софія Ротару розповіла правду про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію. Руслан Євдокименко являється єдиним спадкоємцем легенди української естради.