“Померла, так померла”: дружина Юрія Нікітіна розповіла про завершення кар’єри та прощальний тур

Ольга Горбачова багато років присвятила телебаченню та музичній кар'єрі. У свій День народження співачка вирішила призупинити таку діяльність.

Ольга Горбачова розпочала свою медійну кар’єру ще у студентські роки. Дівчина, яка вивчала філологію, завжди знала, що її місце на телебаченні. Пізніше працювала програмним директором найпопулярнішої радіо-станції України “Русское радио”. Поступово виходила в ефір різних передач.

Ольга Горбачова

Найбільшу популярність їй принесла робота у проекті “Мелорама” на телеканалі “Інтер”. Цілих 5 років присвятила даній передачі Ольга. Крім цього, зірка працювала над різними спецпроектами. Плідну працю не могли не відзначити: у 2007 році артистка отримала нагороду “Золоте перо”, як найкраща ведуча розважальних програм на телебаченні.

Крім цього, Горбачова також була солісткою гурту “Арктіка”.

Проте, у свій День народження артистка виступила з дуже сміливою заявою. На своє сорокаріччя вона анонсувала прощальний тур та розповіла, що після 15 років у музиці – більше не буде давати виступів.

“Я прийняла рішення завершити проект. Воно визрівало кілька років і не пов’язане з моїм заміжжям… Померла, так померла, ховати, так з піснею. Чекаю зустрічі цієї осені в прощальному турі Ольги Горбачової”, – написала співачка.

Нагадаємо, що знаменитість зараз присвячує час енергетичним практикам для жінок. Також Ольга записувала композиції у форматі мантр. Чи буде продовжувати займатися такою творчістю – ведуча не розповіла, зазначила, що розповість історію про своє бачення подальшого життя пізніше.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.