Холостячка з “причепом”: Ксенія Мішина розповіла Еллерту і всій країні про своїх колишніх чоловіків та сина

Українська акторка Ксенія Мішина стала однією з найбільш обговорюваних публікою зірок після виходу "Холостячки". Там вона зустріла коханого Олександра Еллерта.

З переможцем реаліті-шоу, якого Ксенія сама і обрала, вона щаслива в стосунках вже більше півроку. Закохані фантазують про майбутнє весілля і спільних дітей, адже кожен з них встиг стати батьком ще до зустрічі одне з одним. Перша і вже давно екс-дружина Еллерта народила йому дочку Елю, а у Мішиної підростає син Платон, але він з’явився на світ поза шлюбом.

Ксенія Мішина та Олександр Еллерт з дітьми
Ксенія Мішина та Олександр Еллерт з дітьми

Особистість батька своєї дитини зірка серіалу “Кріпосна” не розкриває, проте відомо, що звуть його теж Олександр. На відміну від нинішнього обранця, який дарує Ксенії щастя, колишній заподіяв їй багато болю, причому не тільки морального.

У документальній програмі “Українські сенсації” Мішина розповіла, якою була їхня остання зустріч кілька років тому. За її словами, коли вона дивилася спектакль в театрі, до неї на балкон увірвався тато Платона, схопив її за волосся, витягнув звідти і спустив зі сходів. Чоловік був нетверезий і при цьому кричав: “Де моя дитина?”.

Ксенія Мішина з сином Платоном
Ксенія Мішина з сином Платоном

До цього випадку знаменитість не перешкоджала спілкуванню спадкоємця з батьком, якого той в результаті і не ініціював:

“Якщо зараз він з’явиться, то він буде спілкуватися з моїм сином тільки тоді, коли син зможе приймати свої власні, скажімо так, рішення з цього приводу”, – заявила екс-холостячка в інтерв’ю.

Ксенія Мішина
Ксенія Мішина

До речі, Ксенія позбавила колишнього батьківських прав, тому тепер він офіційно не батько Платону, але чоловіча фігура в його вихованні присутнія, і це Еллерт – порозумілися вони чудово.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини