Лідія Таран не в собі від щастя та не може дочекатися, коли вже залишить студію: телеведуча покидає роботу

Лідія Таран поділилася емоціями відносно майбутнього відпочинку.

Лідія Таран — знаменита тележурналістка з великим стажем роботи. Про її рівень професійності мріють безліч її колег по всій Україні. Однак, навіть таким працьовитим та невтомним телеведучим необхідно відпочивати.

Лідія Таран покидає роботу і відправляється у відпустку

Нещодавно на особистій сторінці Лідії Таран в соціальній мережі Instagram з’явилася публікація, у якій телеведуча об’явила про те, що в неї залишилося лише два ефіри новин у програмі ТСН на телеканалі “1 + 1”. Після цього знаменитість відправляється у відпустку.

Скріншоти сторінки Лідії Таран.

Зірка не могла стримати емоцій та дочекатися цього дня, і дала зрозуміти, що дуже стомилася на роботі. На який саме час Лідія звільнить своє місце невідомо. Про плани на липень вона також не поширювалася. Цілком можливо, що Лідія разом зі своєю єдиною донькою від Андрія Доманського Василиною відправиться на який-небудь курорт.

Так, наприклад, Марічка Падалко зараз відпочиває зі своєю родиною в Одеській області у містечку Грибівка.

Нагадуємо, нещодавно телеведуча повідомила, що була госпіталізована. Судячи з усього, їй довелося перенести нескладну операцію. На такий висновок наштовхує той факт, що зірці робили “наркоз” (загальна анастезія або часткова). Що саме турбувало ведучу новин вона не повідомила. Втім, вже через декілька годин після останнього повідомлення з лікарні вона опинилася вдома. Саме тоді повернулася і її єдина донька, яка провела деякий час на природі (імовірно кемпінг). Зараз родина знаходиться у повному складі і певно готується до відпустки.

Схожі статті

Софія Ротару розповіла про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію: “Який же він”

Софія Ротару розповіла правду про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію. Руслан Євдокименко являється єдиним спадкоємцем легенди української естради.