Була коханою жінкою Олега Винника завжди: знайшлися фото Таюне в молодості, на яких видно і самого співака

До особистого життя Олега Винника і Таюне прикуто надзвичайно багато уваги, а все тому, що вони його ретельно приховують.

Довгі роки Таїсія Сватко, більш відома як Таюне, перебувала в тіні Олега Винника і не виходила за рамки бек-вокалу. Втім, зараз на її рахунку вже є більше десятка сольних пісень, які особливо полюбилися слухачам і стали ще популярнішими з появою чуток про таємний роман Винника і Таюне.

Олег Винник та Таюне
Олег Винник та Таюне

Всі вітчизняні ЗМІ пишуть, що Олег і Таїсія одружені, причому ще зі студентських часів. Чутки ці не безпідставні. Як виявилося, майбутній артист поклав око на Сватко, коли вони разом вчилися в Канівському коледжі культури і мистецтв. За словами одного з викладачів Винника, було важко не помітити, як він оточує Таю увагою.

Підтверджують це архівні фото пари, на яких можна легко впізнати Олега і Таюне, незважаючи на далеко не найчіткіше зображення.

Молоді Олег Винник і Таюне за часів навчання в музичному коледжі Молоді Олег Винник і Таюне за часів навчання в музичному коледжі

Подейкують, весілля молодих було пишним і гриміло на всю округу, а коли Винник відправився працювати в Німеччину, кохана дружина підтримувала його і там. Якраз в Німеччині зараз живе і вчиться їх спільний син Юліан.

Незважаючи на успіх, якого Олег досяг як артист мюзиклів, він завжди мріяв співати для української публіки. Свою мрію він втілив, у чому йому, звичайно ж, допомогла Таїсія.

Олег Винник і Таюне
Олег Винник і Таюне

Зараз від гарного співочого дуету Винника і Таюне очей не відірвати. Як би вони не приховували очевидного, шанувальники впевнені – вони чоловік і дружина, які надзвичайно пасують одне одному. Більше цікавих подробиць про любовні інтриги головного вовка країни дивіться нижче:

Схожі статті

Софія Ротару розповіла про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію: “Який же він”

Софія Ротару розповіла правду про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію. Руслан Євдокименко являється єдиним спадкоємцем легенди української естради.