Співачка Alyosha продемонструвала новий колір волосся

Співачка Alyosha, яка нещодавно народила третю дитину зважилася на зміни у зовнішності. Цього разу вона перефарбувала волосся у яскравий колір.

Дружина лідера гурту «Антитіла» Тараса Тополі на своїй сторінці в Instagram продемонструвала підписникам новий колір волосся. Цього разу співачка перефарбувалася з білявки, якою була останніми роками, у теплий рудий колір. Молода мама написала під знімком «Сьогоднішній дощ наче змиває літо…(
Але сонце треба носити з собою:)».

 

 

Підписники під знімком влаштували дискусію щодо нового образу улюбленої співачки. Більшість висловилися за новий образ зірки, відмітивши, що їй личить. Але знайшлися і ті, хто волів би бачити улюбленицю білявкою.

Згодом Alyosha виклала ще одне фото у новому кольорі, підписавши його так: «Який сьогодні теплий день:) Гріємося 🤱 Отримуємо вітамінку D без посередників ☺️».

 

 

Прихильники співачки зазначили, що такий колір їй дуже личить і порівняли з лисичкою й іншою українською співачкою, яка теж недавно стала мамою Світланою Тарабаровою.

Зазначимо, що це не перша зміна образу співачки. У 2019-му, за словами артистки, вона 4 рази змінювала імідж. Вона побувала і білявкою, і шатенкою, і майже білявкою. Співачка зазначила, що, ймовірно це не остання зміна її іміджу. А змінити колір з шатенки на світліший Alyosha вирішила після того, як кілька її знайомих і просто людей, чия думка для неї важлива, сказали, що не впізнали ї і краще бути світленькою.

Також під час карантину співачка провела черговий експериментз кольором волосся. Не забула виконавиця поцікавитися чи вдало пройшов експеримент. Зазначимо, що в ході експерименту Alyosha пофарбувала волосся у рожевий колір.

 

 

Більшість підписників закидали зірку компліментами, зауваживши, що їй личить такий колір. Були такі, хто висловлювався про власну нелюбов до рожевого волосся, але, тим не менше, і вони відмічали, що цей колір саме те, що потрібно виконавиці.

 

Схожі статті