Колишня дружина Дзідзьо Slavia після розлучення розповіла про нестерпне життя з ним: “Вчасно втекла”

Ярослава Притула-Хома знову пригадала життя з Дзідзьо. Усі деталі в статті.

Після останнього інтерв’ю колишньої дружини Дзідзьо Ярослави пройшло досить багато часу. Пристрасті вщухли і навіть Ольга Цибульська не згадує про те, що відбувалася декілька місяців тому в ЗМІ. Однак, іноді дуже важко відпустити ситуацію, яка не покидає наш розум і притягує спогади.

Спогади співачки Slavia

Нещодавно на особистій сторінці Ярослави Притули-Хоми в соціальній мережі Instagram з’явилася нова публікація, у якій новоспечена артистка розповіла про те, як була змушена носити маску у шлюбі і застрягла в одній ролі.

Здається, визнання того, що Ярослава стояла на місці багато років дається їй дуже важко. Дівчина намагається поділитися своїм сумом з іншими і, звісно, отримує позитивний відгук від інших жінок. Так, одна з користувачок мережі також не стримала емоцій і ви сказала усе, що мала на думці стосовно Дзідзьо.

Скріншот коментарів під публікацією співачки.

Неможливо не відмітити той факт, що у співачки неймовірно гарна фігура.

Нагадуємо, що декілька місяців тому мережею промайнула новина про те, що Дзідзьо та Ярослава розлучаються після 20 років спільного життя. Як виявилося згодом Дзідзьо вдавався до морального насилля у шлюбі та не дозволяв жінці народжувати первістка, розвивати свою кар’єру і так далі. Усе це стало причиною масового хейту у його сторону.

Співак обіцяв — доведе, що він гідна людина, але одразу ж після цього присвятив колишній дружині образливого вірша. Що зараз відбувається між колишнім подружжям невідомо, так як обидва зберігають мовчання.

Поділіться статтею

Михайло Жванецький, Григорій Чапкіс

З квартири Михайла Жванецького зроблять музей, а яка доля чекає на київські апартаменти Григорія Чапкіса?

Одеська квартира сатирика та гумориста Михайла Жванецького стане музеєм. Що ж буде з легендарним житлом Григорія Чапкіса?
Богдан Бсипчук та Бля Зайка

Богдан Юсипчук пояснив, чому не вважає одруження на Юлі Зайці обманом: “Одне одного кохаємо, хочемо родину”

Скандал навколо весілля Богдана Юсипчука та Юлі Зайки у самому розпалі. І актор поспішив виправдатися…
Влад Яма з дружиною Ліліаною

Дружина Влада Ями показала тест на вагітність з двома смужками: хореограф злякався новини про поповнення

0
Дружина найвідомішого українського хореографа Влада Ями показала ті самі дві смужки і розповіла, як на новину відреагував знаменитий чоловік.
Ірина Білик і Аслан Ахмадов

Ірина Білик після розлучення з п’ятим чоловіком Асланом Ахмадовим заявила, що потерпала від насильства

0
Українська співачка Ірина Білик підняла тему сімейного насильства незабаром після розлучення зі своїм п'ятим тепер вже колишнім чоловіком Асланом Ахмадовим.

Популярне

Останні новини