Ксенія Мішина одразу після розриву показала колишньому коханому Олександру Еллерту, що він втратив назавжди

Ксенія Мішина поїхала з подругами на пляж та показала те, що Еллерту тепе буде снитися.

Декілька днів тому Ксенія Мішина сповістила своїх фанатів про те, що закінчила романтичні стосунки з Олександром Еллертом. Раніше акторка завжди говорила, що немає звички замовчувати і терпіти, та приймає рішення одразу. Також необхідно вказати, що журналісти “Комсомольської правди” стверджують, що брали у Ксенії інтерв’ю за неділю до її зізнання, і на той час в них були прекрасні стосунки. Що сталося далі невідомо.

Ксенія Мішина демонструє Олександру те, що він втратив

Здавалося б Ксенія має відновитися після потрясіння, але якби не так! На особистій сторінці зірки в соціальній мережі Instagram вже з’являються фотографії з пляжу, де Ксенія Мішина показує свою струнку, підтягнуту фігуру у всій красі. Знаменитість вирішила відпочити у компанії своїх подруг та маленького сина. У акторки прекрасний настрій і хороша компанія.

Скріншоти сторінки Ксенії Мішиної.

Натомість Олександр здається також не страждає. Нещодавно гуморист записував звернення до підписників. Чоловік посміхався, жартував і здавався доволі щасливим. Варто відмітити, що одразу після повідомлення Ксенії про розрив, Еллерт вирішив доречним пожартувати і розповів підписникам, що таке “драма”.

Нагадаємо, що декілька місяців тому в мережі блукали чутки про те, що пара порвала відносини. Спричинила їх Ксенія Мішина, яка поїхала на зйомки до Хорватії і відписалася від коханого. Наступним кроком стало видалення усіх спільних фотографій. Варто відмітити, що після цього знаменитості заперечили розставання, але фотографії акторка не відновила.  Судячи з усього стосугки пари дали тріщину ще тоді.

Поділіться статтею

Серьога та Дмитро Монатік

Репер Серьога розповів, чому ніколи не зможе пробачити Монатіка: користолюбство в шоу-бізнесі не знає меж

Серьога не був багатослівним у розмові щодо Монатіка. Але свою позицію пояснив чітко.
Тіна Кароль

(Фото) Тіна Кароль показала нові обручки та вбралася у біле: невже змогла відпустити Євгена Огіра?

Тіна Кароль у молодому віці стала вдовою та як зараз складається особисте життя зірки? Похизувалася нещодавно весільною сукенкою.
Михайло Поплавський

Михайло Поплавський вперше наважився розповісти про свого батька та присвятив йому пісню: ким був чоловік

Михайло Поплавський випустив нову пісню присвячену батьку та розповів про того, хто виховував його у дитинстві.

Популярне

Останні новини