Ольга Сумська після танців у бікіні показала, як її розважає роздягнений Борисюк: настала черга чоловіка

Акторське подружжя Ольги Сумської та Віталія Борисюка відпочиває в Єгипті, не забуваючи при цьому радувати шанувальників новими фото і відео з відпустки.

Літо в Україні у 2021 році надзвичайно спекотне. В таку пору особливо хочеться втекти на курорт подалі від міста і ближче до води, що і зробили Ольга Сумська з Віталієм Борисюком. Також вони взяли з собою спільну доньку Анну. Сімейство одночасно поєднує приємне з корисним – відпочинок і святкування 58-го дня народження Віталія.

Ольга Сумська і Віталій Борисюк з дочкою Анною
Ольга Сумська і Віталій Борисюк з дочкою Анною

Акторка, як любляча дружина, влаштувала коханому чоловікові сюрприз з самого ранку. Коли іменинник прокинувся, прямо в басейні на нього чекав смачний сніданок, після чого радісний Борисюк почав співати пісні, якими Сумська поділилася зі своїми шанувальниками в мережі:

“Пісні від іменинника! Happy Birthday! Всім доброго дня!”, – підписала публікацію зірка.

Коментатори залишили артисту безліч поздоровлень. Не обійшлося і без компліментів подружжю, з якими важко не погодитися:

  • “Яка зворушлива і романтична пісня! Вітаю! Любові вам, щастя і натхнення! Ви така красива пара!”;
  • “Приємно глянути!”;
  • “Боже, яка у вас любов гарна”;
  • “Прекрасно! Як молодята!”;
  • “Який позитив від вас йде! Всіх благ!”, – пишуть шанувальники.
Ольга Сумська та Віталій Борисюк
Ольга Сумська та Віталій Борисюк

Здається, Ольга та Віталій разом вже цілу вічність, але вони як і раніше пристрасно люблять одне одного. Ось і на честь 25-ї річниці подружнього життя актори вирішили зіграти ще одне весілля, на якому погуляли безліч зірок українського шоу-бізнесу, хоча старшої сестри Сумської Наталії серед гостей не було. Детальніше про це читайте тут.

Схожі статті

Софія Ротару розповіла про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію: “Який же він”

Софія Ротару розповіла правду про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію. Руслан Євдокименко являється єдиним спадкоємцем легенди української естради.