Колишня дружина Олександра Пономарьова Мозгова госпіталізована: зірка натякнула, хто винен у її хворобі

Олена Мозгова розповіла нові деталі про свій стан здоров'я.

У колишньої дружини Олександра Пономарьова, відомої української продюсерки Олени Мозгової продовжуються проблеми зі здоров’ям. Як повідомлялося раніше, зірка страждала від болей у спині. Жінка скаржилася на серйозний дискомфорт та підозрювала у себе грижу.

Олена Мозгова госпіталізована

Скріншот сторінки Олени Мозгової.

У цьому місяці Олена вже потрапляла до лікарні, але зірка вирішила лікуватися амбулаторно. В кінці кінців, з’ясувалося, що їй таки довелося вдатися до стаціонару. На особистій сторінці Олени Мозгової в соціальній мережі Facebook з’явилася нова публікація, у якій продюсерка показала, де зараз перебуває. Лікується Олена у воєнному госпіталі у центрі Києва. Зараз її активно намагаються поставити на ноги за допомогою крапельниць.

Також знаменитість повідомляла, що не може поки що обійтися без діі обезболювальних. Олена не стала приховувати своїх висновків і повідомила, що вважає, що усі її проблеми від нервів. Можливо, що таким чином вона натякнула на поганий вплив Олександра Пономарьова, який тільки нещодавно змусив жінку нервуватися через своє інтерв’ю.

Скріншот сторінки Олени Мозгової у соціальній мережі Facebook

Нагадуємо, що Олександр Пономарьов розповів про те, що розлучився з Оленою Мозговою через її зраду. Жінка не витримала та звернулася за допомогою публікації у соціальній мережі до колишнього чоловіка, і попросила в нього більше ніколи не згадувати її у бесідах з журналістами. Мозгова була розгнівана і нагадала, що в нього було достатньо жінок, яких можна обговорити з представниками ЗМІ.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини