(Фото) Тетяна Кравченко показала дорослу та ставшу красунею Женю зі “Сватів”: наречені стають у чергу

Серіал "Свати" став улюбленим для багатьох українців і не тільки. Подивіться, як за сім сезонів змінилася "онучка" Женя.

Серіал “Свати” – це весела, наповнена гумором телеепопея, яка розповідає про стосунки старшого покоління в родині. Взагалі творці планували обмежитися двома серіями та розповісти історію, як ладнатимуть між собою батьки дружини та чоловіка. Проте, ідея настільки сподобалася глядачам, що креатори створили цілий серіал.

Актори зі «Сватів», які померли
Актори зі «Сватів»

У картині зіштовхуються два світи дорослого покоління: одні батьки – представники інтелігенції, а інші – прості роботяги, які все життя присвятили рідному селу.

Приїхали свати до своїх дітей для того, щоб ті відпочили в Італії, а їх маленька донька Женя не лишилася без нагляду рідних.

Зараз вже скоро буде готовим 7-й сезон серіалу. За цей час в акторському складі сталися зміни: акторка, яка грає онучку виросла і з неймовірно милої дівчини перетворилася на справжню красуню. З глядачем познайомилася артистка, з’явившись у 5 та 6-му сезонах “Сватів”.

Світлиною “онучки”, що виросла поділилася Тетяна Кравченко, виконавиця ролі Валентини Будько.

Що відомо про Анну Кошмал?

Українська акторка Анна Кошмал була зовсім юною, коли отримала провідну роль у серіалі. На момент, коли вона грала підлітка з характером у “Сватах”, їй було 19 років.

Анна Кошмал

Якщо на екрані вона зображувала дівчину-неформалку, то у реальному житті Анна виглядає зовсім інакше.

Зараз Анні 26 років. Відомо, що у 2017 році артистка вийшла заміж, а вже за рік народила чудового хлопчика.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини