Соломія Вітвіцька показала, як насправді виглядає її обличчя після ДТП: без сліз не поглянеш

Соломія Вітвіцька показала свій реальний вигляд після неприємної події на дорозі.

Не так давно у житті Соломії Вітвіцької сталася дуже неприємна пригода. У дорозі додому відома українська телеведуча потрапила у ДТП. Водійка транспортного засобу зламала ногу, а телеведуча сильно вдарилася головою о передні сидіння. Звісно, така подія не могла залишитися без наслідків. Нещодавно знаменитість вирішила показати, як виглядає її обличчя після автомобільної аварії без макіяжу.

Обличчя Соломії Вітвіцької після ДТП

Скріншоти сторінка Соломії Вітвіцької.

Нещодавно на особистій сторінці Соломії Вітвіцької у соціальній мережі Instagram з’явилася відповідна публікація, у якій телеведуча показала шанувальникам свої синці та набряки. Судячи з фото, зірка дійсно сильно вдарилася, адже набряк розповсюдився не тільки навколо та під очима, але й навіть на лобі.

Так як ведучій новин було необхідно виходити у ефір  наступного дня, вона звернулася до косметолога, який зробив спеціальні масажі, щоб зняти набряк та пришвидшити загоєння травми. Візажистка, що працює на каналі “1 + 1” у студії програми “ТСН” також була попереджена про складність роботи, яка на неї чекає. Дівчина не на жарт хвилювалася, але добре підготувалася.

Травмована Соломія Вітвіцька з гримом.

На наступний день Соломія Вітвіцька продемонструвала, що для візажистів їхньої студії немає нічого не можливого. Важко повірити, але обличчя зірки сяяло і навіть натяку не було на те, що з нею сталося нещастя.

Сподіваємося, що знаменитості вдасться швидко відновитися та засяяти ще сильніше. Судячи з того, як Соломія Вітвіцька піклується про стан свого обличчя, це станеться найближчим часом.

Поділіться статтею

Серьога та Дмитро Монатік

Репер Серьога розповів, чому ніколи не зможе пробачити Монатіка: користолюбство в шоу-бізнесі не знає меж

Серьога не був багатослівним у розмові щодо Монатіка. Але свою позицію пояснив чітко.
Тіна Кароль

(Фото) Тіна Кароль показала нові обручки та вбралася у біле: невже змогла відпустити Євгена Огіра?

Тіна Кароль у молодому віці стала вдовою та як зараз складається особисте життя зірки? Похизувалася нещодавно весільною сукенкою.
Михайло Поплавський

Михайло Поплавський вперше наважився розповісти про свого батька та присвятив йому пісню: ким був чоловік

Михайло Поплавський випустив нову пісню присвячену батьку та розповів про того, хто виховував його у дитинстві.

Популярне

Останні новини