Олег Винник показав свою квартиру у Німеччині: Головний вовк країни обрав помешкання в елітному районі

Олег Винник не любить багато розповідати про особисте життя та хизуватися квартирами чи машинами. Та все ж таки одного разу його вмовили.

Олег Винник – видатний український співак. Чоловік звик добиватися прихильності фанатів не самопіаром, а музикальним талантом. Знаменитість ніколи навіть не акцентує уваги ні на матеріальних благах, які має завдяки кар’єрі, ні на своїй родині.

Олег Винник
Олег Винник

Все ж таки, одного разу артист наважився розповісти про своє життя у Німеччині.

Відомо, що проживає Головний вовк країни закордоном. У ФРН вперше вирушив на заробітки. Як жартує сам співак, поїхав туди настільки давно, що гроші батькам пересилав ще у марках (німецька валюта, яку було виведено з обігу, коли країна стала частиною ЄС).

Там Олег Винник працював гувернером. Та про музику артист не забував. У єдиний вихідний ходив співати до хору, а згодом почав кар’єру оперного співака.

Успіху досягав чоловік у Театрі дес Вестенс.

Театр, де співав Олег Винник

Жив неподалік. Квартиру повністю чоловік не зміг показати, адже там більше не живе. Лише подивився з сумом на вікна будинку, який колись називав “домом”.

Олег Винник

Чоловік зазначив, що дуже йому було зручно жити в тих апартаментах, адже поруч була робота. У квартирі був балкон, з якого відкривався вид на центральний район Берліну.

До речі, фанати підозрюють, що саме у Берліні живе рідний син Олега Винника – Юліан. Світлини хлопця випадково знайшли завдяки школі плавання, де займається цей спортсмен.

Ось, як виглядає потенційний син Олега Винника.

Сам же Головний вовк країни не прокоментував таку знахідку.

Схожі статті

Софія Ротару розповіла про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію: “Який же він”

Софія Ротару розповіла правду про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію. Руслан Євдокименко являється єдиним спадкоємцем легенди української естради.