Дякую, кохана! Чоловіки, які влаштували кар’єру за рахунок зіркових дружин: Налчаджиоглу, Дікусар та інші

У шоу-бізнесі є представники чоловічої статі, які значно покращили свої справи після шлюбу з відомими жінками. Хто вони?

Ані Лорак і Муратов Налчаджиоглу

Ані Лорак та Мурат НалчаджиоглуЯкий урок Ані Лорак винесла з невдалих стосунків?
Ані Лорак та Мурат Налчаджиоглу

Спершу їхні стосунки нагадували східну казку, а сотні тисяч жінок щиро заздрили Ані Лорак. Втім, заздрощі швидко пройшли і звільнили місце жалощам. Справа в тому, що східний принц Мурат відкрив великий бізнес на гроші коханої і почав їй безбожно зраджувати. До мережі потрапляли знімки, де він поставав у компанії інших жінок, а сама Кароліна пізніше зізнавалася, що поки була вагітна, її чоловік розважався з іншими. Зараз Ані не може собі пробачити, що зволікала з розлученням. Зірка зазначає, що терпіти не варто, треба було йти одразу.

Ірина Білик та Дмитро Дікусар

Ірина Білик з колишніми Дімою Коляденко та Дмитром Дікусаром
Ірина Білик з колишніми Дімою Коляденко та Дмитром Дікусаром

Тільки-но Дмитро Дікусар потрапив у шоу “Танці з зірками”, він потрапив у пару з Іриною Білик. Бурхливий роман закрутив зірок настільки, що вони, не щволікаючи, одружилися. Шлюб протривав недовго, однак, на кар’єрі Дмитра Дікусара відзначився добре. Тепер ім’я танцівника знає уся країна, а його приватні уроки коштують, як зарплатня середньостатистичного українця.

Анастасія Волочкова та Ігор Вдовін

Анастасія Волочкова та Ігор Вдовін
Анастасія Волочкова та Ігор Вдовін

Коли Анастасія Волочкова виходила заміж за Ігора Вдовіна, усі вважали, що балерині казково пощастило, адже вона одружується з багатієм. Яким же було розчарування глядачів, коли вони дізналися, що він позичив у неї декілька мільйонів на проведення церемонії, а також на свій бізнес. Коханий балерини обіцяв повернути їй гроші, але так цього і не зробив. Шлюб був зруйнований, а Анастасія залишилася без доньки Аріадни, яка виховується батьком.

Схожі статті

Софія Ротару розповіла про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію: “Який же він”

Софія Ротару розповіла правду про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію. Руслан Євдокименко являється єдиним спадкоємцем легенди української естради.