Покинув красуню заради Ребрик: як виглядає перша дружина Андрія Дикого

Цього року Лілія Ребрик і Андрій Дикий святкуватимуть десяту річницю сімейного життя. Однак тоді заради кохання хореограф покинув своє перше кохання.

Телеведуча та танцівник зустрілися на паркеті шоу «Танці з зірками», де вони танцювали в парі. Після прямих ефірів Андрій та Лілія не розлучалися ні на мить. Їх поєднала любов до танцю — Ребрик декілька років була ведучого телешоу «Танцюють всі», а в дитинстві займалася художньою гімнастикою. 

На момент початку зйомок телешоу і Лілія Ребрик, і Андрій Дикий перебували в стосунках, однак пішли від своїх коханих заради один одного.

Хореограф декілька років жив зі своєю партнеркою з професійних танців, яку звали Ірина. Пара декілька років перебувала в стосунках і працювала разом на паркеті та тренувала учнів-початківців в одному клубі. 

Андрій Дикий та Ірина
Андрій Дикий та Ірина

У 2011 році, перед весіллям Лілії та Андрія, ЗМІ писали, що чоловік покинув свою громадянську дружину, яка чекала від нього дитину. Однак усі учасники цього любовного трикутника спростували ці чутки. 

«Думаю, не він перший, не він останній. Це трапляється на кожному кроці і головне, щоб людина знала, що вона робить. І я думаю, що якщо зроблений такий крок — він не просто так зроблений», — прокоментувала тоді телеведуча. 

Після розставання Андрій продовжив працювати разом із колишньою і навіть познайомив її з Ребрик. Сама телеведуча зізнавалася, що не відчувала ревнощів, оскільки була впевнена в коханому.

Лілія Ребрик і Андрій Дикий з доньками
Лілія Ребрик і Андрій Дикий з доньками

Сьогодні пару Лілії та Андрія називають однією з найміцніших в українському шоу-бізнесі. Вони виховують двох доньок — Діану та Поліну. 

Схожі статті

Софія Ротару розповіла про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію: “Який же він”

Софія Ротару розповіла правду про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію. Руслан Євдокименко являється єдиним спадкоємцем легенди української естради.