Повний провал: що сталося з колишнім напарником Сергія Притули Андрієм Молочним із “Файна Юкрайна”?

Як зараз живе Андрій Молочний, який колись побудував успішну кар'єру на українському телебаченні завдяки гумору?

Колись тандем відомих шоуменів Сергія Притули та Андрія Молочного здавався нерозлучним. Разом знаменитості вивели гумор на українському телебаченні на новий рівень. Втім, ця епоха протривала зовсім недовго і чоловікам після двох років щільної співпраці довелося розійтися назавжди. Справа в тому, що Сергій був патріотом, а Андрій Молочний поважав гроші, про що неодноразово жартував.

Що стало з Андрієм Молочним?

Андрій Молочний у ролі Зиновія Пипки.

Усі добре запам’ятали Андрія Молочного у ролі Марічки та Зиновія Пипки. Жарти, який звучали з телеекранів, згодом стали народними і особливо поширеними серед підлітків.

Після гумористичного шоу Молочний був в пошуках нових проектів: він брав участь в російських програмах, знімався в кіно і займався створенням історичного серіалу “Рюрики”. Після певних політичних подій в Україні комік переїхав до Росії.

Поступово зірка зник з телеекранів та повністю абстрагувався від телебачення. Спочатку у зірки було повно проектів, але згодом роботи для нього певно не знайшлося. На превеликий жаль, з Сергієм Притулою він посварився саме через свій вибір.

Сергій Притула Андрій Молочний під час зйомок “Файна Юкрайна”

Зі своєю майбутньою дружиною Молочний познайомився ще в студентські часи. Закохані одружилися і зараз виховують п’ятьох дітей: серед них четверо синів і одна донька. Відомо, що актор зараз досить багато часу приділяє своїй сім’ї, вважаючи за краще триматися подалі від публічності. У зірки навіть немає особистої сторінки в соціальній мережі Instagram. Це робить неможливим дізнатися про те, що з ним відбувається зараз.

реклама

Поділіться статтею

Володимир Кличко та Гайден Панеттьєрі

Золотоволоса красуня: як виглядає донька боксера Володимира Кличка від американської актриси

Володимир Кличко - видатний український боксер, особисте життя якого мало відомо прихильникам. Подивіться, яка красуня-донька росте у спортстмена.
Свято 29 вересня

Церковне свято 29 вересня – що можна і не можна робити на День Євфимії всехвальної: традиції прикмети

Євфимія була донькою заможних та впливових людей, але все одно своє серце подарувала Сину Божому. За це і поплатилася.

Популярне

Останні новини