Зірки-однофамільці, які вимушені ділити відоме прізвище з колегами по шоу-бізнесу: Бабкіни, Білик та інші

Які складнощі виникають у зірок-однофамільців? Усі деталі в статті.

Серед украінських та російських зірок є безліч зірок, які вимушені ділити імениті прізвища на двох.

Олена та Марина Кравець

Олена та Марина Кравець

Обидві знаменитості присвятили своє життя гумору. Олена — відома гумористка в Україні, а Марина — в Росії. Втім, в усіх інших питаннях вони дуже різні. Білявка та брюнетка. Одна виконує ролі політиків та дружин, а інша легковажних красунь та утриманок. Зірки не мають родинних зв’язків, але знайомі між собою.

Сергій та Надія Бабкіни

Сергій та Надія Бабкіни

Одне з найпопулярніших питань у пошуковій системі Google стосовно Сергія Бабкіна — чи є він родичем легендарної Людмили Бабкіної. Відповідь — ні. Між цими людьми немає нічого спільного, окрім прізвища.

Ірина та Роман Білик

Роман та Ірина Білик

Кар’єра обох виконавців стрімко розвивалася в однакових часових проміжках. На початку нульових ім’я Ірини Білик та соліста гурту “Звери” стояли поруч. Однак, аудиторія в них була абсолютно різною. Ірина та Рома також не мають ніяких родинних зв’язків, і можливо навіть не розмовляли особисто.

Віталік та Данил Козловські

Віталій та Данил Козловські

Цих двох постійно плутають між собою навіть журналісти. Відома інтерв’юєрка Ірина Шихман якось не зрозуміла про кого йде мова, і переплутала чоловіків під час зйомок.

Ольга та Наталя Сумські

Сестри Сумські
Сестри Сумські

На відміну від вищевказаних зірок, акторки — рідні сестри, які не спілкуються через давній конфлікт. Неможливо не помітити зовнішню схожість родичок і навіть ідентичність їхнього голосу.

Схожі статті

Софія Ротару розповіла про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію: “Який же він”

Софія Ротару розповіла правду про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію. Руслан Євдокименко являється єдиним спадкоємцем легенди української естради.