Чому у Насті Каменських і Потапа досі немає дітей? Навіть сина Андрія від першого шлюбу не взяли виховувати

Настя Каменських не раз зізнавалася, що дуже мріє про дитину. Втім, досі співачка не стала мамою. Чому?

Настя Каменських – яскрава артистка, яка вміє приваблювати та закохувати. Своє серце співачка віддала єдиному чоловіку – реперу Потапу. З ним вона дуже щаслива у шлюбі. Пара живе у великому будинку, де не вистачає лише одного: дитячої кімнати.

Настя Каменських і Потап

Зірці 34 роки і вона не раз зізнавалася, що дуже мріє про дитину. Їй байдуже буде у неї хлопчик чи дівчинка, вона буде кохати свого малюка безумовно. Сама ж поп-діва не розкриває причин відсутності дітей у своєму шлюбі.

Цей рік став особливо тяжким для Каменських: вона втратила батька та відправилася на ретріт до Мексики зі своїми подругами та мамою. Зараз у співачки розпочалася активна концертна діяльність. Вона вже давала гучний виступ на київському фестивалі “Атлас вікенд” та їздить з гастролями по містах України. Що ж, кар’єристка тут перемагає материнство.

Стосунки сина Потапа і Насті Каменських

Андрій проживає з мамою та своєю старшою сестрою Наталією. З батьком хлопчик часто подорожує та проводить дозвілля.

Виявляється, Олексій Потапенко готував свою дитину до того, що він одружиться з іншою жінкою. Син дуже делікатно поставився до рішення батька, адже вже розумів, що рідній людині так буде краще.

Втім, ніколи пара Потапа та Насті не з’являється на публіці з Андрієм. Каменських навіть не згадує хлопця у своїх соціальних мережах.

Цікаво, що про готовність до другої дитини не говорив ні слова сам Олексій.

Схожі статті

Софія Ротару розповіла про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію: “Який же він”

Софія Ротару розповіла правду про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію. Руслан Євдокименко являється єдиним спадкоємцем легенди української естради.