Потапе, посунься: Ніна Матвієнко ошелешила переходом на хіп-хоп і тепер виступає у незвичному для неї жанрі

Ніна Матвієнко стала відкриттям цього року. Виявляється, співачці по зубах хіп-хоп.

Нещодавно 73-річну співачку Ніну Матвієнко запросили виконати пісню “Франко”. Знятися в кліпі їй запропонувала молода співачка ROXOLANA.

Аутентичний український хіп-хоп

Основою композиції стала поезія Івана Франка “Твої очі як ті море”, до якої починаюча виконавиця написала музику. Ніна Митрофанівна зізналася, що не відразу погодилася на такий сміливий експеримент.

Ніна Митрофанівна на зйомках кліпу

“Коли я прослухала композицію перший раз, то відмовилася від пропозиції. Аж надто пісня була молодіжною. Але потім ROXOLANA показала мені частину композиції, яку вона написала спеціально для мене. Тоді я звернулася за порадою до своїх дітей. Тоня спочатку теж сумнівалася і говорила мені: “Мама, невже ви погодитеся?”. А потім додала: “Ну, я б на вашому місці погодилася”. Потім я пішла до сина, а він у мене монах. Син послухав і каже: “Мама, дають люди, так співайте!”. Але я погодилася тому, що була здивована: молода дівчина розкопала Франко і настільки яскраво тепер підносить його поезію нашої молоді”

Повною несподіванкою для неї стали костюми танцівниць, які були одягнені у тілесні болі. Оскільки головною ідеєю пісні і кліпу стало з’єднання модних трендів і класичного мистецтва, для образів учасниць балету зміксували одяг сучасних вітчизняних брендів і раритетні елементи українського народного костюма з Музею Гончара. Експеримент видався вдалим та дуже цікавим.

Ніна Матвієнко
Ніна Матвієнко

Головним завданням творчої команди було привернути увагу сучасної молоді на українську культуру та класичну літературу.

Схожі статті

Софія Ротару розповіла про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію: “Який же він”

Софія Ротару розповіла правду про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію. Руслан Євдокименко являється єдиним спадкоємцем легенди української естради.