На зустріч до Олега Винника приїхала його перша дівчина: разом з мамою хочуть викликати зірку на розмову

Олег Винник - зірка, яка ретельно береже правду про своє особисте життя. Перша дівчина співака приїхала до Головного вовка країни.

Олег Винник – яскрава зірка та справжній серцеїд. Чоловік підкорив не тільки свою бек-вокалістку Таюне, а й тисячі українок. Ходять чутки про те, що співак має шлюб зі своєю колегою Таїсією Сватко та навіть виховує подружжя спільного сина. Втім, ні музикант, ні його партнерка по сцені не підтвердили цю інформацію остаточно.

Олег Винник і Таюне
Олег Винник і Таюне

Повернулася перша дівчина Олега Винника – хто вона?

Дивну історію висвітлив вчора 29 липня молодий співак Нікіта Ломакін. Здавалося, який зв’язок між цим артистом та Головним вовком країни. Та виявилося, що саме до Нікіти навідалася жінка, яка називає себе першою дівчиною Олега Винника.

“Раз у пів року у нас під телеканалом “М1” ночують по кілька днів 2 жінки:одна з них клянеться, що вона перша дівчина Олега, що він їй зробив пропозицію і морозиться, а друга її Мама. Тобто виходить “теща” Олега”, – пише Ломакін.

Спершу це сприймали, як щиру фанатську любов, допоки жінки не вистежити Нікіту. Йому “наречена” і “теща” передали інформацію, що дуже страждають від того, що їх хтось труїть газом. Саме тому попросили передати Олегу про необхідність допомоги, бо вірять, що він, як справжній чоловік зможе їх врятувати.

Молодий артист взагалі не розуміє, як з ним могла трапитися така історія, адже він не має жодного відношення до співака.

Щоб не розчаровувати прихильність та не викликати агресії, Нікіта пообіцяв, що повідомлення про халепу дійде до потрібного адресата.

Схожі статті

Софія Ротару розповіла про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію: “Який же він”

Софія Ротару розповіла правду про сина, який успадкує величезну компанію, бізнес та її резиденцію. Руслан Євдокименко являється єдиним спадкоємцем легенди української естради.