Ксенія Мішина насправді не була з Еллертом: з’явилося відео, яке підтверджує чутки про контракт з “СТБ”

Ксенія Мішина опублікувала відео, через яке виникає багато питань, на які немає відповідей.

Питання, яке зараз найбільше цікавить фанатів пари Ксенії Мішиної та Олександра Еллерта — це, чи був між ними роман насправді, або ж колишні учасники реаліті-шоу “Холостячка” підписали контракт з каналом? Якщо це правда, то пара влаштувала собі серйозний маркетинг, і звісно не розповість, як насправді усе було. Однак, і Ксенія, і Олександр наполягають на справжності своїх почуттів та стосунків.

Чи був між ними роман?

Тим не менш, нещодавно Ксенія Мішина опублікувала відеоролик, який може поставити під сумнів справжність їхніх стосунків. Так, акторка завантажила на особисту сторінку в соціальній мережі Instagram відеоролик, де вона веселиться у компанії молодого режисера. Ксенія була у нетверезому стані і поводила себе фривольно.

Скріншоти сторінки Ксенії Мішиної.

Можна було б подумати, що це відео було відзняте нещодавно, але це помилкове враження. Якщо придивитися уважніше, то глядач помітить, що Ксенія одягнута у теплу сукню, а позаду неї та режисера прикрашена ялинка та гірлянди. Режисер також одягнений не по літньому, із чого виникає висновок, що зірки знімалися у новорічний сезон.

Саме тоді, коли розвивалися стосунки з Олександром Еллертом. Навіщо акторці публікувати це відео через такий проміжок часу? І чому зірка знаходилася на вечірці у самотності і у компанії іншого чоловіка?

Як підказує досвід, зазвичай зірки чинять саме так через те, що їм не дозволено публікувати подібні речі раніше, ніж закінчується контракт. Усі відео зберігаються, і публікуються згодом.

Григорій Решетнік прокоментував розставання Ксенії Мішиної та Олександра Еллерта
Григорій Решетник, Ксенія Мішина та Олександр Еллерт

На превеликий жаль, щоб стверджувати про контракт з каналом необхідно дочекатися підтвердження знаменитостей. Цілком можливо, що у стосунках Ксенії та Олександра було цілком нормально гуляти на вечірках поодинці.

реклама

Поділіться статтею

Катерина Репяхова й Віктор Павлік

Дружина Віктора Павліка Катерина Репяхова скаржиться на якість свого життя: що сталося у зіркової пари

Катерина Репяхова в своєму особистому блозі розповіла про проблеми житті та плани задля їх вирішення.
Тіна Кароль і Катя Осадча

Весілля при надії: Тіна Кароль, Слава Камінська, Катя Осадча та інші зірки, які виходили заміж з животиком

Деякі закохані довго не наважуються на весілля. Однак за них часом все вирішує вагітність. Ми зібрали історії українських зірок, які виходили заміж при надії.
Оля Полякова

Полякова обмовилася про вищу освіту старшої дочки, яка публічно її зганьбила: “Комусь треба і унітази мити”

0
Відома українська співачка Оля Полякова поділилася своїми планами щодо майбутнього старшої доньки Маші.
Лариса Гузєєва

Ларису Гузєєву госпіталізували: що підкосило ведучу і чому вся команда “Давай одружимося” молиться за неї

Телеведуча Лариса Гузєєва потрапила до лікарні з підозрою на запалення легень. Наразі медики оцінюють стан зірки як стабільний.

Популярне

Останні новини