Камалія зв’язалася з альфонсом: як дружина мільярдера Захура потрапила у пастку “мисливця за скарбами”?

Як так вийшло, що Камалія опинилася у стосунках з Камалією.

Співачка Камалія воліє залишати все особисте при собі, і ніколи не розповідає про свої колишні романи та залицяння до неї чоловіків. Втім, мама артистки, яка довгий час виконувала обов’язки її продюсерки, наважилася відкрити публіці доволі цікавий період життя доньки. Виявляється, до заміжжя з мільярдером, Камалія зустрічалася зі справжнісіньким альфонсом.

Камалія перебувала у стосунках з альфонсом

Камалія і Захур
Камалія і Мохаммад Захур

В архівному інтерв’ю мама артистки розповіла, що якось вона закохалася у юриста. Романтичні стосунки молодих розвивалися протягом трьох років. Вони перебували у цивільному шлюбі, а співачка була головною годувальницею у родині.

“У неї був хлопець до Захура. Вона закохалася в чоловіка, який був простим юристом, красивим, але я бачила в ньому один негатив. У нього був звірячий погляд, він був закритим. Це потім я почала копати і багато про нього розкопала. Дочка купувала йому костюми, тому що він хотів “Армані”. Він виявився просто …”, — розповідає жінка.

Камалія з мамою
Камалія з мамою

Зі слів мами Камалії, роман припинився не через користолюбство чоловіка, а його зради. Коли Наталія Шмаренкова (Камалія) дізналася про нещирість коханого, то відмовилася і від нього, і від сцени. Вона не могла прийти до тями близько трьох місяців, адже відмовилася заради чоловіка від кар’єри на Заході. На щастя, депресія пройшла, і артистка з високо піднятою головою продовжила розвиватися, як виконавиця.

Зараз вона не згадує про зрадника, і всі свої інтерв’ю присвячує єдиному Мохаммаду Захуру.

реклама

Поділіться статтею

Володимир Ярославський і Оля Мартиновська

Вагітна Оля Мартиновська показала круглий живіт: Ярославський у відповідь не втік, а підтримав (ФОТО)

0
Чутки навколо роману Олі Мартиновської і Володимира Ярославського не стихають, до того ж зірки самі підливають масла у вогонь.
Володимир Кличко та Гайден Панеттьєрі

Золотоволоса красуня: як виглядає донька боксера Володимира Кличка від американської актриси

Володимир Кличко - видатний український боксер, особисте життя якого мало відомо прихильникам. Подивіться, яка красуня-донька росте у спортстмена.
Свято 29 вересня

Церковне свято 29 вересня: що можна і не можна робити на День Євфимії всехвальної, традиції, прикмети

Євфимія була донькою заможних та впливових людей, але все одно своє серце подарувала Сину Божому. За це і поплатилася.

Популярне

Останні новини