Єгор Гордєєв не хоче одружуватися, але у телеведучого вже є малюк, про якого точно знає Неля Шовкопляс

Усім добре відомо, що Єгор Гордєєв не шукає собі дружину і не збирається вставати батьком. У телеведучого та продюсера просто немає часу, щоб проводити його з коханими людьми. Зірка живе у маленькій холостяцькій квартирі, у яку повертається лише під вечір. Але самотнім його назвати не можна, адже в нього є про кого піклуватися.

Джум Єгора Гордєєва

У телеведучого є чорнявий малюк — улюбленець Джум, для якого він готовий зробити усе. Це чорний чистокровний лабрадор, на якого він витрачає усі свої сили та увагу. Він складає йому компанію під час ранкових пробіжок та заспокоює свого володаря увечері.

Не так давно у Джума народилося вісім цуциків. За традицією один дістався Єгору, а усі інші власникам матері. Зірка насправді захопився цією справою та створив для себе місію — знайти гідних власників цуценяті.

Варто відмітити, що про Джума Єгор Гордєєв розповідає в своїх інтерв’ю набагато частіше, ніж про обраниць. Стосовно цієї теми зірка небагатослівний: надає перевагу коротким історіям і не шукає серйозних стосунків.

Це велике розчарування для фанатів, які мріють про його пару з партнеркою Нелею Шовкопляс.  У зірок настільки приємні та близькі стосунки, що аудиторія постійно підозрює дещо більше, ніж дружбу. Але у неї є і чоловік, і діти.

Варто відмітити, що спершу між молодими людьми стосунки не склалися — Єгор запізнився на знайомство з Нелею, і відреагував на неї не найкращим чином. Партнерка досі згадує ведучому цю історію, а він починає соромитися.

Схожі новини