Астролог вирахував формулу душі Тіни Кароль та вказав, які енергії поп-діви не дали жити Євгену Огіру

Традиція дізнаватися майбутнє за зірками бере свій початок у Древній Індії. Навіть зараз серед багатьох відомих людей заведено консультуватися з астрологами.

Тіна Кароль настільки стала цікава прихильникам, що фанати хочуть дізнатися не тільки її минуле, а й майбутнє. Знайшовся навіть астролог, який вирішив дізнатися взагалі формулу душі поп-діви та визначити, які енергії нею керують.

Формула душі Тіни Кароль

Тіна Кароль народилася 25 січня 1985 року. Астролог Ігор Коломійць вирахував, що у центрі формули душі стоїть 6-ти бальний Плутон. Це сильна планета, яка говорить про амбітну людину. Експерт вважає, що девізом артистки може бути слоган “Все, або нічого!”.

У формулі її душі дуже сильну роль грають точки: Ліліт, Селена, Вузол Карми і Хірон. Північний Вузол розповідає про кармічне завдання людини.

У випадку Тіни, її Вузол йде до Венери – жіночої сили. Тож її головне заняття життя – музична творчість, відмінно співпадає з кармічною задачею.

Тіна Кароль виступає з сольною програмою на сцені.

Та є одна точка, яка протиборствує ніжній жіночій енергії. Ліліт іде до Марсу – войовничої планети. Астролог припускає, що артистка у минулому житті могла бути воїном. Саме це її робить надмірно наполегливою та емоційною.

Щодо особистого життя, на рокові події у житті Кароль також вплинула червона планета. У формулі душі Євгена Огіра експерт побачив розташування ретроградного Нептуна на орбіті Марсу. Саме це поєднання могло вплинути на ряд харчових отруєнь та заражень. З іншого боку хворобу чоловіка Тіни Кароль можна розглядати, як кармічну.

 

реклама

Поділіться статтею

Тіна Кароль і Катя Осадча

Весілля при надії: Тіна Кароль, Слава Камінська, Катя Осадча та інші зірки, які виходили заміж з животиком

Деякі закохані довго не наважуються на весілля. Однак за них часом все вирішує вагітність. Ми зібрали історії українських зірок, які виходили заміж при надії.
Оля Полякова

Полякова обмовилася про вищу освіту старшої дочки, яка публічно її зганьбила: “Комусь треба і унітази мити”

0
Відома українська співачка Оля Полякова поділилася своїми планами щодо майбутнього старшої доньки Маші.
Лариса Гузєєва

Ларису Гузєєву госпіталізували: що підкосило ведучу і чому вся команда “Давай одружимося” молиться за неї

Телеведуча Лариса Гузєєва потрапила до лікарні з підозрою на запалення легень. Наразі медики оцінюють стан зірки як стабільний.
Пні Лорак і Мурат Налчаджиоглу

Як колишній чоловік Ані Лорак Мурат привітав її на 43-й день народження: зробив пропозицію руки та серця

Поки Ані Лорак святкує свій 43-й день народження, її колишній чоловік святкує заручини.
Євген Комаровський

Як виглядає дружина Євгена Комаровського, яка народила йому двох синів: вдома стає турботливим сім’янином

0
Лікар і телеведучий Євген Комаровський у кадрі завжди серйозний та вимогливий, а поза камерами він перетворюється на турботливого сім'янина.

Популярне

Останні новини