Модернізована квартира з усіма зручностями: дружина Григорія Решетніка показала, де вони живуть з дітьми

Як живе родина відомого телеведучого Григорія Решетніка і де дружина зустрічає його з роботи? Усі деталі в статті.

Родина Григорія Решетніка є ледь не найзразковішою в українському шоу-бізнесі. Здається, що телеведучий та його дружина намагаються стати ідеалом подружжя, батька і матері. Судячи з усього, їм це вдається. Минулого року Христина дала життя своїй третій дитині Сашку, і тепер родина є багатодітною офіційно. Варто відмітити, що сім’я майже повністю складається з чоловіків.

Квартира Решетніків

Головний телеведучий каналу “СТБ” Григорій Решетнік не любить показувати фанатам свій побут. Чого не скажеш про його дружину Христину, яка намагається бути максимально щирою зі своїми підписниками, і показує, як життя поза дверима власного дому, так і зсередини.

Варто відмітити, що подружжя схильне до мінімалізму, тому в їхній квартирі мінімум декору, розкоші та зайвих елементів.

Чого не скажеш про любов до техніки. Варто тільки подивитися на кухню Христини, щоб зрозуміти, що молода мама надає перевагу найкращий техніці, яка, певно, значно полегшує їй життя і допомагає виконувати обов’язки господині.

Неможливо не помітити, що у приміщенні багато м’яких меблів. Такий крок пояснюється дуже просто: в родині три маленьких хлопчика, які проявляють активність та граються одне з одним. Щоб уникнути зайвих травм, Христина та Григорій обирають максимально комфортний та м’який варіант.

Важливий момент — у квартирі дуже багато простору, що також пояснюється великою кількістю членів родини, адже у тісному приміщенні розійтися їм не вдасться. А кількість дитячих сліз підвищиться вдвоє або втроє.

Цілком можливо, що скоро ми дізнаємося про переїзд зіркової родини. Однак, наразі пара задоволена місцем проживання.

Популярне зараз

Схожі новини