Лілія Ребрик зрадила коханому Андрію Дикому і проміняла його на іншого чоловіка: тепер танцює не з ним

Лілія Ребрик засвітилася під час танцювальних па з іншим. Усі деталі.

Після участі у шоу “Танці з зірками” відома українська телеведуча Лілія Ребрик кардинально змінила своє життя. Вона покинула коханого заради невідомого на той час танцюриста Андрія Дикого і створила нову сім’ю.

Лілія Ребрик і Андрій Дикий
Лілія Ребрик і Андрій Дикий

З тих пір вона є щасливою дружиною та мамою. У зіркового подружжя народилося двоє прекрасних доньок. Вони придбали заміський будинок, де живуть на вихідних та влітку. І взагалом, їхнє життя нагадує картинку з інтернету, де усі посміхаються, а проблем не існує.

Ліля Ребрик тепер танцює з іншим

Як відомо, Лілія Ребрик не тільки успішна телеведуча, але й акторка. Вона бере участь у зйомках фільмів, серіалів, і у живих виставах у Молодому театрі. Тому не дивно, що вона також займається танцями, може щось заспівати і взагалі, проявляє креатив в усіх сферах.

Скріншоти сторінки Лілії Ребрик. Акторка знаходиться на репетиції

Нещодавно на особистій сторінці Лілії Ребрик в соціальній мережі Instagram з’явився новий відеоролик, з якого стало ясно, що у неї з’явилися нові партнери по танцях. Однак, репетиція, яку і відзняла зірка, відбувалася якраз у Молодому театрі.

Вочевидь, команда готувалася до нової вистави. Лілія показала, як партнер зробив декілька підтримок з нею. Варто відмітити, що роки спільного життя з танцюристом не пройшли дарма, Лілія неймовірно пластична та гнучка.

Цікаво, як реагує Андрій Дикий на те, що Лілія також бере участь у танцювальних партіях? Адже їхні роман почався саме з паркету. Не виключено, що він був присутнім, адже танцюрист доволі часто навідується до коханої на роботу у студію.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини