“Катя така патріотка, а син співає російською”: Осадчу засудили за пісню старшого сина на вечірці Горбунова

Відома українська телеведуча Катя Осадча показала шанувальникам, як співає її старший син Ілля, за що нарвалася на критику в мережі.

24 серпня актор, продюсер, шоумен і чоловік Катерини Осадчої Юрій Горбунов відсвяткував своє 51-річчя. Хоча вечірку на честь дня народження зірки влаштували на наступний день, оскільки були зайняті веденням заходів до 30-річчя незалежності України разом з безліччю інших артистів вітчизняного шоу-бізнесу.

Щоб як слід відмітити дату, у себе вдома Осадча та Горбунов зібрали близьких друзів, влаштувавши свято в українському стилі. Сам іменинник і гості були у вишиванках, місце посиденьок теж було прикрашене традиційними орнаментами та іншими елементами.

51-й день народження Юрія Горбунова

Справжньою несподіванкою для шанувальників пари став виступ старшого сина Каті від першого шлюбу – 18-річного Іллі. Він заспівав перед присутніми під гітару, в чому йому допомогла Настя Каменських. Співачка разом з чоловіком Потапом теж побувала на дні народженні Горбунова.

Ілля виконав хіти групи “Валентин Стрикало” під назвами “Кайен” та “Песня для девочек”. Ролик з його співом опублікували в Інстаграмі, у коментарях під яким користувачі тут же почали ділитися емоціями від побаченого. Більшість знайшли привід для критики:

  • “Мені здається, чи в нього немає слуху?”;
  • “Підготовка нас до нової зірки”;
  • “Катя така патріотка, а син співає російською”.
Коментарі користувачів мережі
Коментарі користувачів мережі

Хто батько старшого сина Катерини Осадчої

Первісток телеведучої з’явився на світ у 2002 році від першого чоловіка – бізнесмена і політика Олега Поліщука. Вже у 2004-му шлюб дав тріщину. Основною причиною розлучення стали різні погляди подружжя на життя та особисті амбіції кожного.

Катя Осадча та її перший чоловік Олег Поліщук
Катя Осадча та її перший чоловік Олег Поліщук

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.