Святослав Вакарчук вперше став батьком ще 3 місяці тому: первісток народився задовго до розлучення з Лялею

Особисте життя Святослава Вакарчука не мало ніколи таємниць. Було всім відомо, що 20 років він жив у шлюбі з Лялею Фонарьовою. Артист виховував також доньку стилістки. За весь час, що пара провела разом, не було жодного інтерв’ю чи згадок про їх сімейне життя. Зрідка Святослав публікував спільні світлини. Познайомилася пара у студентські роки.

Святослав Вакарчук розлучається з Лялею Фонарьовою
Святослав Вакарчук розлучився з Лялею Фонарьовою

Артист також не коментував причин розлучення та попросив представників медіа толерантно поставитися до його рішення. Втім, нещодавно стало відомо, що після розриву стосунків Вакарчук не лишився сам. Вчора, 25 серпня з’явилася інформація з інсайдерських джерел про те, що лідер гурту “Океан Ельзи” став батьком.

Спершу журналісти заявляли про те, що син народився 19.08.2021 року, коли його тато давав концерт в Одесі. Та прес-служба знаменитості повідомила про те, що журналісти помилилися з датою народження дитини.

Офіційно—-Так, у Святослава народився син -Іван Святославович Вакарчук. Хлопчик названий на честь батька…

Опубликовано Вікторіей Хоменко Среда, 25 августа 2021 г.

За даними ЗМІ син Вакарчука народився у травні. Мама і тато хлопчика не хочуть розголошувати подробиць. Втім, стало відомо, що таємну дружину Святослава звуть Євгенія. Вона на 7 років молодша за обранця та має дитину від першого шлюбу.

Є також інформація про те, що жінка працює у продюсерській компанії, яка займається зйомкою відеоконтенту. Євгенія, як і Ляля також не прагне бути публічною особою. Її зі Святославом помічали лише раз, коли вона знімала кліп для гурту “В небо жене”.

Популярне зараз

Схожі новини