Віра Брежнєва показала свою 11-річну доньку та бовкнула зайвого: “Повернулася з канікул вже не дитиною”

Популярна співачка Віра Брежнєва, яка в минулому була солісткою жіночого тріо "ВІА Гра", показала шанувальникам, як сильно подорослішала її молодша дочка Сара.

Віра Брежнєва досягла багатьох висот музичного олімпу, але своїм головним досягненням вона вважає прекрасних дочок – Соню і Сару. Вони з’явилися на світ ще до службового роману виконавиці з композитором Костянтином Меладзе, за якого вона згодом вийшла заміж.

Віра Брежнєва з доньками
Віра Брежнєва з доньками

Батьком старшої Соні став цивільний чоловік Віри Віталій Войченко. Дівчинка народилася, коли майбутній зірці було 18, а вже незабаром після народження дитини пара розпалася.

Пізніше Брежнєва зіграла весілля з бізнесменом Михайлом Кіперманом, якому народила ще одну дівчинку – Сару. На цей раз сімейне щастя співачки теж тривало недовго. У стосунках з Кіперманом вирували постійні сварки через ревнощі. Варто зазначити, що не безпідставні ревнощі, адже на той момент вже почали ходити чутки про любовний зв’язок Віри з Меладзе. Зрештою знаменитість подала на розлучення, а статус дружини продюсера вона розсекретила далеко не одразу після таємного весілля.

Віра Брежнєва і Костянтин Меладзе
Віра Брежнєва і Костянтин Меладзе

Спільних спадкоємців у екс-віагрянки і Костянтина Шотаєвича поки не з’явилося, хоча на двох у них п’ятеро дітей. Відомо, що дочки Брежнєвої добре ладнають з іменитим вітчимом.

20-річна Соня живе і вчиться в Америці, а 11-річна Сара щосили насолоджується літніми канікулами. У себе в Інстаграмі Віра Брежнєва опублікувала фото молодшої доньки в чорно-білому топі і чорній олімпійці, зробленому в кав’ярні. Судячи з усього, артистка і була фотографом:

“Коли дитина повернулася з канікул вже не дитиною”, – підписала кадр зірка.

Віра Брежнєва показала, як подорослішала її молодша донька Сара
Віра Брежнєва показала, як подорослішала її молодша донька Сара

З нею важко не погодитися, адже Сара виглядає значно старшою за свої роки, а ще вона росте дуже схожою на красуню-маму.

Також якщо хочете дізнатися, чому Віру переслідує клеймо розлучниці, дивіться наступне відео:

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини