“Це всього лише сценарій”: обраниця Михайла Заливако Анна Богдан пояснила, що відбувається насправді

Анна Богдан поділилася думками стосовно звинувачень у її сторону.

Декілька місяців тому екс-холостяк Михайло Заливако та Анна Богдан сповістили про те, що їхні стосунки після проєкту отримали продовження. Харківський бізнесмен покинув домівку і перебрався до Києва заради коханої. Разом з обраницею він орендував житло і тепер будує нове життя у столиці. Однак, без проблем не обходиться. І це ті проблеми, з якими стикаються майже усі екс-учасники будь-яких реаліті-шоу. Пара постійно вимушена захищати особисті межі та доводити, що їхні почуття справжні.

Підписники підозрюють Анну у брехні

Нещодавно Анна Богдан повідомила, що захворіла. Про це стало відомо з stories на особистій сторінці Анни в соціальній мережі Instagram. Користувачі мережі одразу відреагували на цю інформацію, адже їм здалося, що це свідчить про те, що Богдан брехала у реаліті-шоу.

Скріншоти сторінки Анни Богдан

Дівчина поцікавилася у аудиторії, чому її досі намагаються к чомусь запідозрити. Обраниця Михайла Заливако спростувала думку про те, що вона захворіла на коронавірус, і вкотре пояснила, що усе, що відбувалося на шоу, це не сценарій.

Нагадаємо, що екс-дружина депутата Богдана Анна Сторожук не була улюбленицею глядачів телепроекту. Спочатку дівчину звинувачували у тому, що вона приховала від аудиторії свій попередній шлюб з політиком, а потім запідозрили її у тому, що вона придбала місце у шоу завдяки грошам екс-чоловіка. Більшість українців відверто вболівали за суперницю Анни Юлію Бельченко, яка у фіналі все ж таки програла. Наразі Богдан досі вимушена захищатися та виправдовуватися перед користувачами мережі за те, що казали і робила у шоу.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини