Ірина Білик вперше розповіла про свою першу роботу секретаркою в ЖЕКу: “Я не вміла друкувати”

Відома українська співачка Ірина Білик вперше розповіла, ким працювала до своєї запаморочливої сценічної кар'єри.

Наразі Ірину Білик називають поп-дівою вітчизняної естради, однак можливість займатися музикою вона отримала не одразу. Тим не менше, навіть на неулюбленій роботі героїня нашої сьогоднішньої статті продовжувала мріяти про майбутнє артистки.

Ким Ірина Білик працювала до популярності

У своєму Інстаграмі Ірина Білик поділилася фрагментом програми телеканалу 1+1, де не тільки розповіла про свою першу роботу, але ще й побувала на ній.

За словами виконавиці, від творчої кар’єри її відмовляла матір, оскільки вважала, що на сцену чи в кіно потрапляють лише “по блату”. Так майбутня зірка влаштувалася секретаркою в ЖЕК:

“Я не вміла друкувати і мені довелося робити вигляд, що я, а я ж актриса, що я вмію друкувати. Через рік в Україні міняли гроші на купони. І це була найжахливіша ситуація в моєму житті. У мене були списки усіх-усіх будинків, усіх людей хто помер і хто не помер, хто народився. І треба було цим людям всім видавати якось ці купони. Літо, всі мої подружки гуляють, а я все ж таки мріяла навчатися в театральному інституті…”, – поділилася Ірина.

Разом зі знімальною групою Білик побувала в тому самому ЖЕКу, який, за її словами, анітрохи не змінився з тих часів.

Ірина Білик в кабінеті ЖЕКу, де вона працювала до популярності
Ірина Білик в кабінеті ЖЕКу, де вона працювала до популярності

Свою першу зарплатню співачка мріяла витратити на купу “Мівіни”, аби нарешті нормально поїсти. Як каже зірка, вона думала, що це буде найкращий день у її житті, і хоча це сумно, але саме так тоді жили українці.

Враховуючи, що зараз Ірина Білик є однією з найзатребуваніших артисток сучасної естради, у таке її минуле навіть важко повірити.

Схожі статті