Старший син Каті Осадчої став студентом престижного вузу в США: навчання Іллі влетить ведучій в копієчку

У Катерини Осадчої з'явився неабиякий привід пишатися своїм первістком – старший син телеведучої став студентом престижного американського вузу.

Вперше радість материнства Катя Осадча відчула у шлюбі з бізнесменом і політиком Олегом Поліщуком. Хлопчика батьки назвали Іллею, і йому вже майже 19 років.

Парубок не любить увагу публіки, а зіркова мама поважає це бажання, тому в соцмережах майже немає спільних фото ведучої програми «Світське життя» з дитиною. Втім, нещодавно на честь випуску зі школи Катерина все ж поділилася кількома кадрами зі спадкоємцем. Важко не помітити, як сильно син схожий на матір. До того ж вони обидва досить високого зросту.

Катерина Осадча та Ілля Поліщук
Катерина Осадча та Ілля Поліщук

До речі, на випускному вона була вагітною. Ще одну дитину знаменитість народила 19 серпня. У шлюбі з Юрієм Горбуновим для Осадчої це вже другий хлопчик, а загалом третій. Схоже, шоумену вдалося побудувати добрі стосунки з пасинком, оскільки на його 51-річчі Ілля виступив перед гостями та іменинником зі співами під гітару.

Він навчався у приватній школі Kyiv International School, де учні займаються за зарубіжними програмами та вступають у західні виші. Напередодні початку нового навчального року Катерина Осадча в Інстаграмі похвалилася успіхами Іллі та повідомила, що він став студентом і буде навчатися в Університеті Меріленду в Америці.

Син Каті Осадчої вступив у престижний американський університет
Син Каті Осадчої вступив у престижний американський університет

Випускниками цього вузу були співзасновник Google Сергій Брін, декілька лауреатів Нобелевської премії і не тільки. Вартість навчання для іноземних студентів стартує від 36 тисяч доларів на рік. В перерахунку на українську валюту це становить майже мільйон гривень.

Вартість навчання в Університеті Меріленду
Вартість навчання в Університеті Меріленду

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.