(Фото) Усі весільні образи Ірини Білик: від ультракороткої сукні до гламурного плаття, розшитого золотом

Ірина Білик виходила заміж безліч разів, а одягала весільну сукню ще частіше.

За своє довге, яскраве та прекрасне життя Ірина Білик пов’язала себе узами шлюбу п’ять разів. І хоча у мережі можна знайти не усі її весільні сукні, Ірина поставала у білому набагато більше разів, ніж виходила заміж. Артистка — відома особистість, чий образ нареченої дуже популярний та цікавий глядачу.

Перша весільна сукня

Ірина Білик та її колишній чоловік Андрій Оверчук

На своє перше весілля Ірина Білик обрала класичну модель, яка ніколи не вийде з моди. Власне, ця сукня актуальна і тепер, тільки якість декору буде куди вище.

Тренд 2000-х

Ірина Білик у дизайнерській сукні

Фотографій з весілля Ірини Білик та Дмитра Коляденка у мережі немає. Але весільну сукню, яку співачка одягла для модного показу, помилково прийняли за ту, яку вона одягала на весілля.

Дизайнер Сергій Єрмаков пошив для Ірини коротке весільне плаття, зібране з маленьких складок, нашитих одна на іншу. Фату довжиною 24 метри за Іриною несли шість хлопців-моделей У вбранні від 35-річного дизайнера Сергія Єрмакова вона закривала показ “Лав Фешн Ейд” в Києві, присвячений боротьбі зі СНІДом.

Кліп з Сергієм Звєрєвим

У Ірини Білик та Сергія Звєрєва були дуже бурхливі стосунки. Такі, що вони постійно намагалися продемонструвати свої почуття на публіку. Тому зірки зняли кліп, у якому постали у ролі молодят. Сукня на той час була неймовірно розкішною — шовкова і розшита золотом.

Ірина Білик та Сергій Звєрєв

Весілля з Дмитром Дікусаром

У випадку з Дікусаром Ірина наче відчувала скорий фінал, і обрала чорну маленьку сукню і фату.

Ірина Білик і Дмитро Дікусар

Варто відмітити, що публіка не оцінила настільки нетрадиційний образ.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.