“Холостячка” 2 сезон: у мережі показали потенційних кавалерів Злати Огнєвіч – хто буде боротися за її серце?

Злата Огнєвіч цього року відважилася на всю країну заявити про те, що хоче створити родину. Подивіться, яких кавалерів їй підібрали.

Злата Огнєвіч. Ця чарівна зірка дуже скоро з’явиться на екранах у пошуках свого справжнього щастя. Артистка вже не раз розповідала, що майже все своє життя присвятила кар’єрі, а у 35 років зрозуміла, що дуже хоче вже створити родину та по-справжньому закохатися.

Злата Огнєвіч та Григорій Решетник

Співачка стала новою Холостячкою і вже стало відомо, хто побореться за її серце. Першим кандидатом став романтичний хлопець з Миколаєва – Роман.

Чоловік працює стоматологом і до Злати прискакав на коні з букетом квітів. У Романа є в житті приклад гарних міцних стосунків – його батьків, які прожили у шлюбі понад 30 років.

Ще одним кандидатом на руку й серце співачки став підводний дайвер Андрій. Він жив в Америці, Таїланді, а ще у Мексиці, йому 37 років. Чоловік має свій бізнес в ІТ-сфері. Цікаво. що заради участі у проєкті він відмовився від міжнародних змагань.

Спробує поборотися за Злату ресторатор з Лондону. Вінченцо — 31 рік. Він — простий хлопець з Чернівців, який у рідному місті працював офіціантом. Чотири роки тому чоловік вирішив докорінно змінити своє життя і переїхав з України до Великої Британії.

Але це ще не всі учасники. За правилами реаліті їх всього буде 15. Цікаво на кого ж зверне увагу Огнєвіч. У мережі також ходять чутки про те, що у проєкті також візьмуть участь блогери. Втім, час покаже, хто зможе полонити серце норовливої співачки.

Радимо також згадати історію кохання першої української холостячки Ксенії Мішиної:

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.