Танці з зірками 2021: Тіна Кароль не буде ведучою, а Горбунову складе компанію молодесенька партнерка (ФОТО)

Незмінним тандемом ведучих у "Танцях з зірками" завжди були Юрій Горбунов і Тіна Кароль. Цього року все кардинально змінилося.

У 2006 році на екрани вийшов новий формат, нове шоу, якого в Україні ще не було. “Танці з зірками” одразу підкорили нашого глядача та одразу знайшли багато прихильників.

Тіна Кароль і Юрій Горбунов

Особливо сподобався тандем ведучих: Тіна Кароль і Юрій Горбунов. Співачка радувала вокальними номерами, перевтілювалася то в індійську принцесу, то в Мерилін Монро, а шоумен радував своїми жартами та гарним гумором.

Тіна Кароль

На презентації нового сезону стало відомо, що склад ведучих змінився. На сторінці “Танців з зірками” в інстаграмі опублікували відео, де Юрій Горбунов представляє свою колегу Іванну Онофрійчук. Вона стане ведучою голдруму. Сам же шоумен вже буде представляти зірок на танцполі без Тіни Кароль. Цю ж інформацію додала до себе на сторінку сама Іванна.

Ведучі проєкту

Що відомо про Іванну Онофрійчук?

Молода зірка вже зарекомендувала себе, як ведуча. Вона була обличчям програми “Без краватки” на НЛО TV та “Україні 24”. Кілька разів Іванна була ведучою балконів у минулих сезонах “Танців з зірками”. Також зірка активно веде сторінки у соціальних мережах, де спершу прославилася, як блогерка.

Втім, є подія, яка принесла артистці немалу популярність у мережах. Весілля Іванни з казахським бізнесменом Алмазом стало одним з найбільш обговорюваних. Вітати пару прилетів на Мальдіви сам Дан Балан.

Артистка не приховує, що у шлюбі почувається дуже щасливою. Навіть після трьох місяців шлюбу згадувала, яку казку вони влаштували цієї зими з чоловіком.

Що ж, подивимося, як проявить себе цього року знаменитість у “Танцях” та побажаємо їй успіху!

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини