(Відео) Орбакайте не стерпіла та видала великий сімейний секрет: дворічну донечку няньчать Галкін і Пугачова

Відома російська співачка Христина Орбакайте здивувала мережу кадрами з дворічною донечкою. На це не очікував ніхто.

Христина Орбакайте не лише іменита артистка естради, ще вона тричі мама. Свого первістка Микиту зірка народила від музиканта Володимира Преснякова, стосунки з яким так і не привели до весілля. Тим не менш, розлучилися вони мирно і домі тепло спілкуються одне з одним.

Пізніше у Христини з’явився ще один син – Дені, батьком якого став бізнесмен Руслан Байсаров. Після розставання пари широкого розголосу набула історія зі встановленням місця проживанні їхньої дитини. Байсаров заявляв, що колишня збиралася вивезти сина у США, оскільки вийшла заміж за американського громадянина. Орбакайте, у свою чергу, боялася, що батько забере Дені до Чечні. В решті-решт вони прийшли до згоди і хлопець мав право самостійно обирати, з ким жити. Зараз йому вже 23, тож від батьків він більше не залежить.

Алла Пугачова з дітьми Лізою, Гаррі та Христиною, а також онуками Микитою і Дені
Алла Пугачова з дітьми Лізою, Гаррі та Христина Орбакайте з синами Микитою і Дені

Мамою дівчинки Христина нарешті стала у шлюбі з тим самим американцем російського походження Михайлом Земцовим. Подружжя виховує донечку Клавдію, яка регулярно буває в гостях у зіркової бабусі Алли Пугачової та її чоловіка Максима Галкіна.

Христина Орбакайте з чоловіком та донькою

Клаві нещодавно виповнилося 9, але в Інстаграмі Орбакайте з’явилося відео ще з зовсім маленьким дівчам. Як виявилося, це не ще одна таємна дитина співачки, а сімейні архіви:

“Тут Клавочці 2 рочки. Всім гарного настрою”, – написала знаменитість.

У коментарях одразу відзначилися Примадонна і Галкін. До речі, як тільки Христина народила, Алла Борисівна облаштувала у себе в замку дитячу кімнату для онучки.

Коментарі Пугачової і Галкіна
Коментарі Пугачової і Галкіна

А якщо хочете дізнатися, кому Пугачова відписала свої статки, дивіться наступне відео:

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини